Sorum var Hamilelikte bikini uyuşturulup ağda yapilmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde erica tarafından oluşturulan Hamilelikte bikini uyuşturulup ağda yapilmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 388 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte bikini uyuşturulup ağda yapilmasi
Konbuyu başlatan erica
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

erica

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğe zarar verir mi yapan arkadaşlar var mı ben yaptırmayı düşünüyorum bana akıl verin kizlar

erica

Kayıtlı Üye
rank
Bikini uyusturuluyor aynı anestezi uyusturuluyor ya onun gibi uyuşturma ılıcak acısı hafiflicrk

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bikini uyusturuluyor aynı anestezi uyusturuluyor ya onun gibi uyuşturma ılıcak acısı hafiflicrk
Gereksiz anestezinin bebeğe zararı var canım doktorlar diş ile alakalı konuda bile izin vermezlen anesteziye sırf acın hafiflesin diye anestezi alamazsın.. 10 dakika acıya sabret bebeğinden daha önemli değil emin ol

erica

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim kuaförüm önerdi doğumda rahatlık olsun diye hamile kadınlara yapıyormuş bende arada kaldım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebeğe zarar verir mi yapan arkadaşlar var mı ben yaptırmayı düşünüyorum bana akıl verin kizlar
Zaten acısı çok fazla olmuyor ben evde kendim yapıyorum artık bünye alışınca acıyı da pek hissetmiyor kendin yapınca daha az acı hissi oluyor anestezi gereksiz ve sana da bebeğine de zararlı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar