Hamilelikte göbek çatlağı önerileriniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Hamilelikte göbek çatlağı önerileriniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 807 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte göbek çatlağı önerileriniz
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysu çelik

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Göbeğim benim çok çatladı . Hala da çatlamaya devam ediyor. Ve son haftalarim ama hala kaşınıyor deli gibi benim gibi böyle olan var mı . Ne sürsem kasintisini engellerim.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Göbeğim benim çok çatladı . Hala da çatlamaya devam ediyor. Ve son haftalarim ama hala kaşınıyor deli gibi benim gibi böyle olan var mı . Ne sürsem kasintisini engellerim.
Vala kuzum kizimdayken benim de oyleydi ya kasindikca ellememek lazimmis bende arada dayanamayıp kasiyodum ellememeye çalış 😖 vala kaşıntısı icin ne sursen bilemedim ki kuzum😔🤔

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bu zamana kadar hicbirsey sürmedim . Hep kasidim yattı balık yan gider diyip kaşıyorum 😁 .
Kiz elleme kiźzzzzz 🤦‍♀️🤣🤣🤣 ben kizimdayken 9 ay hindistan cevizi yagi surdum bunda da bebe yagi sürüyorum ara ara kasiniyor ama pek ellememeye calisiyorum iyice catlamasin diye surekli nemlendir kuzum ya bebe yagi falan kulkanabilirsin

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Kiz elleme kiźzzzzz 🤦‍♀️🤣🤣🤣 ben kizimdayken 9 ay hindistan cevizi yagi surdum bunda da bebe yagi sürüyorum ara ara kasiniyor ama pek ellememeye calisiyorum iyice catlamasin diye surekli nemlendir kuzum ya bebe yagi falan kulkanabilirsin
Ay ne yapim çok da tatlı kasiniyor ;). Çatlak patlak valla oldu heryerim ama duramıyorum sadece kasinmasin istiyorum Inan . Bebe yağını başta sürmüştüm de devamı gelmeyince çatladı nemli değil zaten vücudum

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ay ne yapim çok da tatlı kasiniyor ;). Çatlak patlak valla oldu heryerim ama duramıyorum sadece kasinmasin istiyorum Inan . Bebe yağını başta sürmüştüm de devamı gelmeyince çatladı nemli değil zaten vücudum
Benimki de catladi vala kizimdayken😕 vucut yapısıyla alakali kuzum galiba ya. Kolonyayı bas yaksin anasini satıyım kaşıntılarını 🤣🤣🤣

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Kaşıma cunku onun sonun gelmiyor kasindikca kasiniyor, zaten hamilelikten dolayi karin bolgesi hassas iyice zarar verme. Nemli kalsın kuruluktan ve gerilmeden dolayi o yuzden zeytinyagi, badem yagi, hindistan cevizi yagi, bebe yagi, kakao yagi, vazelin bunlardan birini sürebilirsin. Ama kasima canim zarar verme deriye. Biraz kasintisini almak icin nemlendirirken avuc iclerinle ovalayabilirsin parmak uclarinla falan yatistirir az da olsa ama tirnak surme sakin ha
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Su tüketimini arttır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar