Hamilelikte kabizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Rabia ikra tarafından oluşturulan Hamilelikte kabizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 467 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamilelikte kabizlik
Konbuyu başlatan Rabia ikra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
13 haftlik kızlar kabızlık var bazıları normal dyor bazıları degl dyor karnım taş oluyor çıkamıyorum önceden vardı braz azaldu yine başladı ya ne yapmam lazım
Çogu kişide oluyor cnn normal bence ama doktoruna git ilaç al cnm birkaç gün geçtikten sonra sıkıntı yapar sana cnn

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
13 haftlik kızlar kabızlık var bazıları normal dyor bazıları degl dyor karnım taş oluyor çıkamıyorum önceden vardı braz azaldu yine başladı ya ne yapmam lazım
Akşamdan 1 bardak suya 2 tane kuru kayısı ısla sabah hem suyunu iç hem kayısısını ye sabah tekrar ıslayıp aynı şekilde akşam iç canım ben çok faydasını gördüm inşallah sana da şifa olur

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gece 1 bardak suya 5 adet gün kurusu koy sabah aç karnına suyuyla birlikte gün kurusunu ye 1 saat sonra yemeğini ye kabızlık problemin kalmaz ben hamileyken öyle yapıyordum

Rabia ikra

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamileliğim boyunca kullandım canim yani benim doktorum yazdı hatta doğum yaptim taburcu olurken gene yazdı malesef bu kabızlıktan ne hamilelikte ne lohusalıkta kurtulamadim
Bnmm de ara ara tutyor kız çok kötü yaa doğumdan snra makat çatlağı çikti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gece 1 bardak suya 5 adet gün kurusu koy sabah aç karnına suyuyla birlikte gün kurusunu ye 1 saat sonra yemeğini ye kabızlık problemin kalmaz ben hamileyken öyle yapıyordum
Çok saol cnm eşimde kayiisi alalım dedi iyi oluyor o
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok saol cnm eşimde kayiisi alalım dedi iyi oluyor o
Akşamdan 1 bardak suya 2 tane kuru kayısı ısla sabah hem suyunu iç hem kayısısını ye sabah tekrar ıslayıp aynı şekilde akşam iç canım ben çok faydasını gördüm inşallah sana da şifa olur
Allah razı olsun cnm

Tüm sayfalar yüklendi.