Hamilelikte kahverengi lekelenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde fatmaclskn tarafından oluşturulan Hamilelikte kahverengi lekelenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,417 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kahverengi lekelenme
Konbuyu başlatan fatmaclskn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Semra

fatmaclskn

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben 8 haftalık oldum. Ara ara koyu kahverengi lekelenme oluyor doktora kontorle gittim herhangi bir sorun yok dedi rahim içinde ve dışında kanama yok kalp atışı normal dedi. Ama ara ara leke olunca bebeğime bişey oldumu olucakmı diye korkuyorum. Başına böyle bişey gelen varmı ne kadar sürdü.

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben 8 haftalık oldum. Ara ara koyu kahverengi lekelenme oluyor doktora kontorle gittim herhangi bir sorun yok dedi rahim içinde ve dışında kanama yok kalp atışı normal dedi. Ama ara ara leke olunca bebeğime bişey oldumu olucakmı diye korkuyorum. Başına böyle bişey gelen varmı ne kadar sürdü.
Daha küçük yerleşme kanaması olabilir

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Tüp bebek ile hamileyim kan sulandırıcı kullanıyorum günde 1 progestan vuruluyorum. Kontrol de sorun yok dedi pazartesi gene kontrolum var inşallah sağlıkla herkesin yavrusunu kucağına almayı nasip etsin.
Kan sulandırıcı kullandığın için olur cnm

rabiaa

Kayıtlı Üye
rank
merek etme canım zaten doktor bakmış yerleşme kanaması olabilir rahat ol dinlen fasla yorma kendini kontrollere git

rabiaa

Kayıtlı Üye
rank
Dinleniyorum iş yapmıyorum nadir iş yapıyorum. İnşallah yerleşme kanamasıdır. Çok şükür ilk muyanede hiç bir sıkıntımız yoktu. Çok saol canım.
bende yaşadım senin gibi panik yaptım hemn acile gittim protestan ilaç verdi birz kulandım sonradan devam etmedim doktoruna dedim rabbim sagsaglim kucağına almayı nasip etsin insallh

deniz2017

Kayıtlı Üye
rank
merhaba, bende tüp bebeklw hamile kaldim ilk bebegimizde genetik bi hastalik oldugu icin. bende de kahverengi lekelenme geliyodu doktorum progeseron ilaci yapar demisti. ben vaginal aliyodum cünkü. dün malesef düsük yaptim 4 haftalikti bebegim. yarinda ultrason kontrolum vardi bebegimi görecegim diye seviniyordum :( bence korkma kalbide agiyomus hersey yolundadir insallah saglikla kucagina alirsin bebegini

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar