Sorum var Hamilelikte kanama

• Konbuyu başlatan Leman sultann
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leman sultann tarafından oluşturulan Hamilelikte kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 645 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kanama
Konbuyu başlatan Leman sultann
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar. Ben hamile oldugumu 5 gun once ogrendim ama dunden beri lekelenmem vardi. Doktor pregeston verdi simdi de kanama basladi. Doktor normal oldugunu soyluyor. Basina boyle bir sey gelen varmi
Benim oldu ama 3 gün hastanede yattım düşük başlangıcı diye sürekli yatmam gerekti lavabo ihtiyacı dışında yürüttürmediler.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kanama yoğun kırmızıysa ihmal etme Allah korusun

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba kizlar. Ben hamile oldugumu 5 gun once ogrendim ama dunden beri lekelenmem vardi. Doktor pregeston verdi simdi de kanama basladi. Doktor normal oldugunu soyluyor. Basina boyle bir sey gelen varmi
Kuzum doktorun verdihi ilaclarini düzenli kullan gerekmedikce kalkma canim sag saglim kucagina almayi nasip etsin inşallah rabbim

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Benimde düşük dedi ama orogestan iğnesi verdi kulandim ama yerleşme ka amasida olabilir kanaman fazlaysa düşük tehlikesi dur cnm dinlen benimki lekelenme gibiydi

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım sen kan sulsndırıcı kullanıyorsansa bırak kullanma bende kanama olmuşdum bide ben disinon ampol vurdum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar