Sorum var Hamilelikte kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde esma celebi tarafından oluşturulan Hamilelikte kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 780 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kanama
Konbuyu başlatan esma celebi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

esma celebi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hamileyim ve dün az bi kanamam oldu acile gitim ultrasonda baktılar kese var kanamamda peçeteylen silerken az değiyor düşük olma ihtimali varmı yoksa bebek keseyemi giriyor anlamadım keseyi gördüğümüzde bebeği görmedik kahve rengi lekelenme şeklinde oluyor şuan doktor açık kırmızı düşük belirtisi dedi ama halla korkuyorum düşük olur diye bunda önce iki tane daha düşük yaşadım

N

Nara.mecid

Guest
Merhaba hamileyim ve dün az bi kanamam oldu acile gitim ultrasonda baktılar kese var kanamamda peçeteylen silerken az değiyor düşük olma ihtimali varmı yoksa bebek keseyemi giriyor anlamadım keseyi gördüğümüzde bebeği görmedik kahve rengi lekelenme şeklinde oluyor şuan doktor açık kırmızı düşük belirtisi dedi ama halla korkuyorum düşük olur diye bunda önce iki tane daha düşük yaşadım
Merhaba canim bu konuda tam bilgim yok ama Allah yardimcin olsun bebegini sana bagislasin inwAllah bu gibi durumlar ola biliyor bazen hakkimizda hayirlisi 🙏

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Zaten acile gitmişsin bunun orda cevabını vermedilermi

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Kaçıncı haftadasın?

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Canm bndede oldu ama bi sorun olmadı devam ederse kanama eyer o zaman riskli olur

esma celebi

Kayıtlı Üye
rank
Kaçıncı haftadasın?
Bugün kendi doktoruma gitim 6 haftalık kese etrafında kanamalar oluşmuş dedi progestran fitil verdi günde iki defa vajinal yolan kulan dedi yarın tekrardan gidicem kanuyuşmazlığı iğnesi yapıcam dedi kantahlileri falan istedi dedi düşük olma riski olabilir

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Kan uyuşmazlığı eşimle bendede var iğnesini vurunduktan sonra korkma, ama düşük tehliken varsa dikkat et, ben kesede bebek gözükmüyor diyince boş gebelik geldi aklıma ama doktor demediyse değildir. 6. Haftada belli olurdu zaten. Ayaklarının altına yastık koyup sürekli yat 3 ayı atlatana kadar. Kanaması çok fazla olup yatarak tehlikeyi atlattı benim halam. Üzülme, progeston çok iyi bir fitil gerçekten tutuyor bebeği. Kim ne derse desin sen kesinlikle kendini yorma, ben 6. Haftamda ev süpürdüm kanama geldi ondan pay biç. Geçmiş olsun canım

esma celebi

Kayıtlı Üye
rank
Kan uyuşmazlığı eşimle bendede var iğnesini vurunduktan sonra korkma, ama düşük tehliken varsa dikkat et, ben kesede bebek gözükmüyor diyince boş gebelik geldi aklıma ama doktor demediyse değildir. 6. Haftada belli olurdu zaten. Ayaklarının altına yastık koyup sürekli yat 3 ayı atlatana kadar. Kanaması çok fazla olup yatarak tehlikeyi atlattı benim halam. Üzülme, progeston çok iyi bir fitil gerçekten tutuyor bebeği. Kim ne derse desin sen kesinlikle kendini yorma, ben 6. Haftamda ev süpürdüm kanama geldi ondan pay biç. Geçmiş olsun canım
Çok teşekkürler

Canım öncelikle hamilelikte hiç bir kanama normal değildir ve kulak arkası edilmez.Zaten sende doğru olanı yapıp doktora gitmişsin ve doktor düşükten bahsetmiş yani böyle bir ihtimali sana söylemiş Protestan vermiş sana ilaçlarını düzenli kullanıp tek bir çöp bile yerden almamak kalıyor bebeğin için 3 ay dişini sık etrafındakilere sana yardımcı olsunlar bir zahmet kim ne derse desin sürekli yat annem bende düşük tehlikesi yaşamış ayaklarının altına yastık koyup yatmış epey bir süre serum vermişler o zamanlar ilaçla falan hareket etmemekle tutunmuşum bh şekilde çoğu insan düşük atlatabiliyor tabi rabbimin de izniyle sen kendini asla yorma yat yatabildiğin kadar bebek doğunca yatamazsın daha annesi pozitif düşün iyi düşün güzel olsun🥰🌹sağlıcakla kucağına alırsın inşaAllah

dilera

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kendi doktoruma gitim 6 haftalık kese etrafında kanamalar oluşmuş dedi progestran fitil verdi günde iki defa vajinal yolan kulan dedi yarın tekrardan gidicem kanuyuşmazlığı iğnesi yapıcam dedi kantahlileri falan istedi dedi düşük olma riski olabilir
Canm iğneden sonra kanaman durdu mu benim de 6 haftalık hamileyim içerde çok kanamam olduğunu söyledi doktor ama bu kanama ile bebeğin kalması zor dedi ama benim dişari akan öyle aman aman bi kanamam yok bana da kan uyuşmazlığı iğnesi yaptılar cuma kontrole gidicem senin durumun ne oldu acaba

Tüm sayfalar yüklendi.