Sorum var Hamilelikte kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde esma celebi tarafından oluşturulan Hamilelikte kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 871 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kanama
Konbuyu başlatan esma celebi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

esma celebi

Kayıtlı Üye
rank
Canm iğneden sonra kanaman durdu mu benim de 6 haftalık hamileyim içerde çok kanamam olduğunu söyledi doktor ama bu kanama ile bebeğin kalması zor dedi ama benim dişari akan öyle aman aman bi kanamam yok bana da kan uyuşmazlığı iğnesi yaptılar cuma kontrole gidicem senin durumun ne oldu acaba
Kanamam durdu şuan üç aylık oldu

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hamileyim ve dün az bi kanamam oldu acile gitim ultrasonda baktılar kese var kanamamda peçeteylen silerken az değiyor düşük olma ihtimali varmı yoksa bebek keseyemi giriyor anlamadım keseyi gördüğümüzde bebeği görmedik kahve rengi lekelenme şeklinde oluyor şuan doktor açık kırmızı düşük belirtisi dedi ama halla korkuyorum düşük olur diye bunda önce iki tane daha düşük yaşadım
Canım hiçbir kanama normal değil her ihtimale karşı doktora git ve ağır işlerden kaçın uzanma yukarı dınlen rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar