Sorum var Hamilelikte kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde dilera tarafından oluşturulan Hamilelikte kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 644 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kanama
Konbuyu başlatan dilera
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dilera

dilera

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ben 6 haftalık hamileyim ve çok kanamam oldu doktor içerde çok kanaman var içerisi çok bulanık dedi kan uyuşmazlığı iğnesi vurdu benim gibi olup iyileşen varmı çok korkuyorum nem böyle oldu anlamıyorum

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Korkma bugün ben kontrol için doktora gittim, yanımdaki hastada uyuşmazlık olduğunda kanaması olmuş iğneyi vurunmuş doktoru yine gelir bu kanama demiş 19. Haftasında yine gelmiş bugün iğneyi tekrar vurundu. 28de tekrar vuruncak. Stres yapma iğne korur inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç ayağa kalkma, iş yapma, kendini yorma, düşünüp düşünüp stres olma. Biliyorum çok zor ama sabretmek, güçlü olmak zorundasın. İyi düşün iyi olsun

dilera

Kayıtlı Üye
rank
Korkma bugün ben kontrol için doktora gittim, yanımdaki hastada uyuşmazlık olduğunda kanaması olmuş iğneyi vurunmuş doktoru yine gelir bu kanama demiş 19. Haftasında yine gelmiş bugün iğneyi tekrar vurundu. 28de tekrar vuruncak. Stres yapma iğne korur inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç ayağa kalkma, iş yapma, kendini yorma, düşünüp düşünüp stres olma. Biliyorum çok zor ama sabretmek, güçlü olmak zorundasın. İyi düşün iyi olsun
İnşallah Canm çok teşekkür ederim

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ben 6 haftalık hamileyim ve çok kanamam oldu doktor içerde çok kanaman var içerisi çok bulanık dedi kan uyuşmazlığı iğnesi vurdu benim gibi olup iyileşen varmı çok korkuyorum nem böyle oldu anlamıyorum
Aynı senin gib bendede vardı 20 haftaya kadar kan geldi sonra geçdi kanaman çok şükür kızımı kucağıma aldım sağ salim şu an kızım 6 aylık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar