Sorum var Hamilelikte karnın aşağı inmesi

• Konbuyu başlatan Ays123
  • Toplam 24 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ays123 tarafından oluşturulan Hamilelikte karnın aşağı inmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 661 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte karnın aşağı inmesi
Konbuyu başlatan Ays123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
A

Ays123

Guest
İnşallah 🤲🏻 Rahatlattığınız için teşekkür ederim iyi geldi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana da oyle diyolardi hep sen daha götürürsün karnin asagi inmemis diye hatta biri daha dedi daha dogurmazsin diye ondan iki gun sonra dogurdum endiselenme :)
Hadi bakalım inşallah öyle olur benimde

A

Ays123

Guest
Canım endişelenmene gerek yok Hiç belli olmaz Bir günde bile iner aşağıya Ben 29 haftalık hamileyim Karnım şu an aşağıda ve taş gibi o da birkaç gündür temizlik yaptığım için yoruldum O yüzden belki sen de biraz yürüyüş merdiven inip çıkarsan bebişin gelmesini kolaylaştırabilirsin.
Dediklerinizi yapmaya çalışıyorum inşallah işe yarar teşekkür ederim sizde dikkat edin kendinizi çok yormayın

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yarın 38 haftalık olacağız. Hala karnım aşağı inmedi. Geç mi doğacak acaba ? İnmesi için ne yapabilirim? Doktor başı aşağıda doğuma hazır diyor ama karnım aşağı inmedi. İnmezse sezaryen mı yapılıyor? Bu durumu yaşayan var mı? Son haftalarım olduğu için karnım inmeyince tedirgin oldum.
Bazen son haftalara kadar da karnın aşağı inmez canım normal bir durum geç doğacak diye bir şey değil o Rabbim sağlıklı kucağına almayı nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar