Sorum var Hamilelikte oruç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde merve92m tarafından oluşturulan Hamilelikte oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,246 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte oruç
Konbuyu başlatan merve92m
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

evingzg

Kayıtlı Üye
rank
Lohusa iken tutamazsın canım oğlum da bende tutamadım . Bu miniktede tutamayacağım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O zaman dene canım ben susuzluğa asla gelemiyorum ya 31 hafta oluyoruz yarın resmen bir günde 2,5 litre su içiyorum
Teşekürler canım ♥️

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar malum Ramazan geliyor oruç tutacak misiniz kan hapı ilaci da aç içiliyor bu durumda oruç tutma dediler siz tutacakmısiniz paylaşalım 😊
Bu senin bunyene bağlı canım ben ilk hamilelikte yeni hamileydim tutamadım sürekli kusuyordum.ama ikinci hamilelikte son ayıma denk geldi doktor tutma dedi bebeğin susuz kalır bol bol su içmen lazım dedi ben zaten su zor içen biriyim orucumu tutmaya başladım çok iyi geçiyordu bi gün eşimin zoruyla bozdum orucumu ama çok kötüydü midem yani tuttuğum günler daha iyi hissediyordum bende tutmaya devam ettim yirmi gün kadar tuttum sonra doğum başladı 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım ben tutum erken doğum oldu bana tutma dediler erken doğum olabilir dinlemedim bigun tutum bigun tutmadım ama yinede erken doğum oldu
Erken doğumun oruçla bir ilgisi yok canım . Ben tutmadığım halde erken doğdum riski oldu düşün

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Lohusa iken tutamazsın canım oğlum da bende tutamadım . Bu miniktede tutamayacağım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O zaman dene canım ben susuzluğa asla gelemiyorum ya 31 hafta oluyoruz yarın resmen bir günde 2,5 litre su içiyorum
Oyy maşallah az kalmış zaman ne çabuk geçiyo yaa 🥰😍😍 ay bi duygusallaştım 😢Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 😍 😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Oyy maşallah az kalmış zaman ne çabuk geçiyo yaa 🥰😍😍 ay bi duygusallaştım 😢Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 😍 😍
Yaa kuzum yerim seni evet zaman çok hızlı geçiyor ya ben de anlamadım nasıl geçti etti . Ama zamanın hızlı akmasında kayroşumun büyük payı var ❤️❤️. Amin canım amin nasılsın paşa nasıl

Tüm sayfalar yüklendi.