Hamilelikte sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Naile🥰 tarafından oluşturulan Hamilelikte sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,827 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte sancı
Konbuyu başlatan Naile🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Naile🥰

Kayıtlı Üye
rank
Selam güzel anneler❣️Hamilelikte adet sancısı gibi sancıların olması normalmidir? 36+3 günlük hamileyim. Sancılarım var. İdrar torbasında baskı iyice artmış sanki, ayağa kalktığımda az daha kaçıracak gibi oluyorum. Serklaj dikişim var, önümüzdeki hafta dikişleri açtırıcam. Sizce doğum yakınmı? Bunlar işaretmi?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Selam güzel anneler❣️Hamilelikte adet sancısı gibi sancıların olması normalmidir? 36+3 günlük hamileyim. Sancılarım var. İdrar torbasında baskı iyice artmış sanki, ayağa kalktığımda az daha kaçıracak gibi oluyorum. Serklaj dikişim var, önümüzdeki hafta dikişleri açtırıcam. Sizce doğum yakınmı? Bunlar işaretmi?
Canım aynı şikayetler bende de var bizde daha yarın 36 olacağız. Çarşamba günü randevum var gidince öğreneceğim artık

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı durumdayım 36+3 benimde dün dedim kesin doğum yapcam bugün o kadar sancilandim ki bir an önce randevu almak istiyorum hergün bakıyorum yok

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Serklaj dikişiniz var doğumunuz yakın olabilir. Hayırlısı olsun allah kolay doğum nasip etsin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcımız olsun 🤲Gidince bana da haber ver, nolursun.. benim randevüme 1 hafta var.
Amin canım benim inşallah 🙏 tamam haber veririm mutlaka 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende aynı durumdayım 36+3 benimde dün dedim kesin doğum yapcam bugün o kadar sancilandim ki bir an önce randevu almak istiyorum hergün bakıyorum yok
Acile git orada mecbur bakıyorlar canım

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım benim inşallah 🙏 tamam haber veririm mutlaka 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acile git orada mecbur bakıyorlar canım
Benim kaldığım yer ilçe çok küçük kontrol içinde merkeze gidiyorum iki saatlik yol burda hiç bakmıyorlar ki biz bişey yapamayız diye o yüzden çok sıkıntı olmadığı sürece gitmek istemiyorum buraya direkt merkeze giderim randevu bekliyorum bakalım ne zaman gelcek

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benim kaldığım yer ilçe çok küçük kontrol içinde merkeze gidiyorum iki saatlik yol burda hiç bakmıyorlar ki biz bişey yapamayız diye o yüzden çok sıkıntı olmadığı sürece gitmek istemiyorum buraya direkt merkeze giderim randevu bekliyorum bakalım ne zaman gelcek
Anladım canım sıkıntılıymış o. E doğum başlasa nasıl yapacaksın 🙄 inşallah randevu bulursun bir an önce

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım sıkıntılıymış o. E doğum başlasa nasıl yapacaksın 🙄 inşallah randevu bulursun bir an önce
İnşallah teşekkür ederim neresi daha yakın olursa oraya artık Kızımda kanamam başlamıştı onun korkusuyla erken gitmişim 13 saat yattım ertesi gün doğum yapmıştım 😭 bu kez sancılar sıkılaşma dan gitmiycem hayırlısı bakalım durum ne gösterecek

Selimin annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah teşekkür ederim neresi daha yakın olursa oraya artık Kızımda kanamam başlamıştı onun korkusuyla erken gitmişim 13 saat yattım ertesi gün doğum yapmıştım 😭 bu kez sancılar sıkılaşma dan gitmiycem hayırlısı bakalım durum ne gösterecek
Ikinci cocuk ilkine gore cabuk doguyor. Sancimi evde cekicem diye cok gec kalma genede. Ben oyle yapicam diye az kalsin ikinci cocugumu yolda doguruyodum. Hastaneye geldikten 10 dk sonra oglum kolumdaydi. Ustumdeki elbiselerimle girmistim doguma. Yolda ne cektigimide bir Allah biliyor bi ben.

Tüm sayfalar yüklendi.