Hamilelikte tetenoz aşısı ne zaman ve kaç kez yapılmalı

• Konbuyu başlatan AhsenGulmina
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AhsenGulmina tarafından oluşturulan Hamilelikte tetenoz aşısı ne zaman ve kaç kez yapılmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 960 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte tetenoz aşısı ne zaman ve kaç kez yapılmalı
Konbuyu başlatan AhsenGulmina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 melek annesiyim
A

AhsenGulmina

Guest
Hamilelikte tetenoz aşısı ne zaman ve kaç kez yapılmalı. Hamilelikte tetenoz aşısı oldunuz mu. Kaçıncı haftada ve kaç kez yapılıyor bilgisi olan varmı

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
niye beş tane oldun canım
Ilk hamilelikte 2 tane oldum doktorum hemşirem dedi 5 tane olsan yani bunlardan sonra 3 tane daha olsam bir daha hamilelik olsan asi olmuyorsun 5 veya 10 yıl seni koruyor ve o asi okurken hamile olmuyacan olsan olmuyor bende tam 5 inci vurulacakken 1 hafta kala hamile olduğumu öğrendim 5 buçuk ken son 5 inci aşıyı vuruldum

Ilk hamilelikte 2 tane oldum doktorum hemşirem dedi 5 tane olsan yani bunlardan sonra 3 tane daha olsam bir daha hamilelik olsan asi olmuyorsun 5 veya 10 yıl seni koruyor ve o asi okurken hamile olmuyacan olsan olmuyor bende tam 5 inci vurulacakken 1 hafta kala hamile olduğumu öğrendim 5 buçuk ken son 5 inci aşıyı vuruldum
hımm anladım canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar