Hamilelikte üstüne görme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 94derya tarafından oluşturulan Hamilelikte üstüne görme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 524 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte üstüne görme
Konbuyu başlatan 94derya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

94derya

Kayıtlı Üye
rank
Hamileyken üstüne görme durumunu lekelenme şeklinde 1 2 gun degilde yoğunluk ve gün olarak normal adet gibi yaşayan var mı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hamileyken üstüne görme durumunu lekelenme şeklinde 1 2 gun degilde yoğunluk ve gün olarak normal adet gibi yaşayan var mı
Ben böyle görmedim ama teyzem 9 ay boyunca normal regl olur hibi her ay düzenli bir şekilde oluyordu kuzum 4 tane çocuğu var hepside de böyle olmuş. Ama bunu doktora sorman lazım ilk teyzem de Allah'a şükür hiç bir sıkıntı yoktu sen yined ene olur ne olmaz doktora git ihmal etme

İlk heycan

Kayıtlı Üye
rank
Ben 3 farklı doktora sordum. Üstüne görme diye birşey yok. Her türlü kanama risktir. En ufak bir lekelenmede dahi doktora görünmek gerek. Benim 5. Haftada kanamam oldu sonraki bir ay proluton depot iğne kullandım. Kanama düşük riski olarak görülüyor. Öyle bir durumun varsa hemen doktora git. İlk hamileliğimde düşük adet gibi oldu. Filmlerdeki gibi kanlar dökülmüyor düşükte ihmal etmeyin

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum gebelikte kanama veya lekelenme hiçbir şekilde normal görülmüyor. Üstüne görme tutunma kanaması olur en fazla 3 gün sürer günde 1 pedi doldurmayacak şekilde adetten 15 gün önce veya sonra olur

Tüm sayfalar yüklendi.