Hamilelikte uyuz olan kizlar baka bilirmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Neslihan gayiranal tarafından oluşturulan Hamilelikte uyuz olan kizlar baka bilirmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,773 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte uyuz olan kizlar baka bilirmisiniz
Konbuyu başlatan Neslihan gayiranal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Neslihan gayiranal

Özlem333

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 16+5 gunluk hamileyim uyuz oldum sanirim hamilelikte uyuz geciren varmi nasil atlattiniz acaba ilac verirmiler hastaneye gitsem krem falan cocuga zarari olurmu cok kasiniyorum asiri derece remen vucudum yara oldu kasimaktan 😪
Ayy Allah yardımcın olsun ben atlattım aynı haftalarda cildiyeye git karışım veriyor hiçbir zararı yok ayricada bulabilirsen ev yapımı elma sirkesi bütün vücuda hergun sür atlatırsın Allah'ın izniyle ama ev yapimi elma sirkesi de mutlaka sur

Pınar.28

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 16+5 gunluk hamileyim uyuz oldum sanirim hamilelikte uyuz geciren varmi nasil atlattiniz acaba ilac verirmiler hastaneye gitsem krem falan cocuga zarari olurmu cok kasiniyorum asiri derece remen vucudum yara oldu kasimaktan 😪
Kuzum bende uyuz olduğumu zannedyrdum ama uyuz değilmişim o değişik bi böcek ısırması uyuz genelde el ve bileklerle de olur kasidigin zaman içinden şu çıkıyor mu birde

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende uyuz olduğumu zannedyrdum ama uyuz değilmişim o değişik bi böcek ısırması uyuz genelde el ve bileklerle de olur kasidigin zaman içinden şu çıkıyor mu birde
Yok içinden su çikmiyo ama önce basenlerimde basladi koluma geçti sonra bileklerim de bu gün kaşinmaya başladi el parmaklarimin arasinda oldu kasiyincada yara oluyo evide ilaçlaticaz insallah ya böcekden dolayi oluyosa die

Tüm sayfalar yüklendi.