Sorum var Hamilelikte vertigo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde yasemin doğru tarafından oluşturulan Hamilelikte vertigo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 374 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte vertigo
Konbuyu başlatan yasemin doğru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok saolun kızlar hepınızden Allah razı olsun.. Hamile kaldıgımdan beri tüm hastalıkları tek tek yaşamaya basladım elbettekı bebegım sağlıklı olup dünyaya gelsin derdındeyım ama çok zormuş... Her hastalık çok zor.. İlk defa böyle bı hastalık geldı başıma ve anlatılması tarifsiz..
Bıgun isal, bigün, enfeksiyon, bigün kansızlık derken sureklı paylasım açıyorum.. Saglıktan yana hep çekiyorum bu aralar.. Rabbım şimdi de bu vertıgo deneni verdi.. İlaç veremiyolar kendiliğinden geçecekmiş.. İnşallah tez zamanda geçer.. Hepınıze teşekkür ederim güzel dilekleriniz dualarınız için.. Iykı bu sayfaya katılıp sızın gıbı arkadaşları tanıma fırsatı oldu 😌
Sendende Allah razı olsun ❤️ canım

Canım ışık almaman lazım karanlık yerde gözlerin kapalı dinlenmen lazım normalde ilacı var ama hamilesin diye vermeyebilirler fazla başını dik tutman lazım aşağı egdikce çok artiyo dönmesi
Katılıyorum arkadaşıma canım aynen öyle ani hareketler yapma başın dik olsun karanlık odada gözün kapalı dinlen geçer tez vakitte inşaAllah rabbim şifanı versin🤲🌹

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Çok saolun kızlar hepınızden Allah razı olsun.. Hamile kaldıgımdan beri tüm hastalıkları tek tek yaşamaya basladım elbettekı bebegım sağlıklı olup dünyaya gelsin derdındeyım ama çok zormuş... Her hastalık çok zor.. İlk defa böyle bı hastalık geldı başıma ve anlatılması tarifsiz..
Bıgun isal, bigün, enfeksiyon, bigün kansızlık derken sureklı paylasım açıyorum.. Saglıktan yana hep çekiyorum bu aralar.. Rabbım şimdi de bu vertıgo deneni verdi.. İlaç veremiyolar kendiliğinden geçecekmiş.. İnşallah tez zamanda geçer.. Hepınıze teşekkür ederim güzel dilekleriniz dualarınız için.. Iykı bu sayfaya katılıp sızın gıbı arkadaşları tanıma fırsatı oldu 😌
Allah'ın izniyle bugünlerde geçer dert etme sen canım Allah şifasını veririr bir an önce inşallah 🙏🤲💜

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 gün önce baş dönmesiyle ilgili paylaşım yapmıştım.. 3 gündür hergün baş dönmesi ve donmeyle beraber kusma yasıyorum ve üç gündür acilde serum takdırıyorum.. Sebebi vertigo denilen illetmiş.. Kulak kristallerinin yerınden oynaması ymiş ve tedavisi yokmuş kendı kendine geçicek miş ki KBB ye gitsem bıle hamılelıkden hıcbısry yapamazlarmıs..
Basıma ilk defa böyle bısey gelıyo.. Sureklı baş dönmesi yaşıyorum öyle böyle degıl.. Deprem gibi desem degıl bildiğiniz dünya dönüyo..
Vertigonun tek bir doktoru var herkes oraya gidiyor İstanbul'da bir doktor tedavisi güzel sonuç veriyor ama hamilelere bskiyormu onu bilmem

Tüm sayfalar yüklendi.