Hamilelikten çok yoruldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Masalll tarafından oluşturulan Hamilelikten çok yoruldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,275 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikten çok yoruldum
Konbuyu başlatan Masalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2. Sezeryan olacağım inşallah kasım 2 sinde artık dayanacak gücüm kalmadı ne gecem ne gündüzüm var artık aşağı baskı yapıyor uykular haram ne yapacağım zamanda geçmiyor

Ecrinin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2. Sezeryan olacağım inşallah kasım 2 sinde artık dayanacak gücüm kalmadı ne gecem ne gündüzüm var artık aşağı baskı yapıyor uykular haram ne yapacağım zamanda geçmiyor
Bende 2 kasımda sezeryan olacam allahın izniyle ama hamileliğim bugüne kadar berbat geçti kusma ve mide yanması her geçen gün arttı ama bu son haftalar artik vajinal baskı ve kasılmalarda dâhil olunca dayanamıyorum bazen esim 38. Haftada gidip sezeryana koyalım kurtul diyor

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
Bende 2 kasımda sezeryan olacam allahın izniyle ama hamileliğim bugüne kadar berbat geçti kusma ve mide yanması her geçen gün arttı ama bu son haftalar artik vajinal baskı ve kasılmalarda dâhil olunca dayanamıyorum bazen esim 38. Haftada gidip sezeryana koyalım kurtul diyor
Sizin son adet tarihi nedir

Ecrinin annesi

Kayıtlı Üye
rank
2 şubat canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktorum 39. Haftada sezeryana alalım dedi ama çok zor oluyor valla geçmiyor günler artık

Doktorum 39. Haftada sezeryana alalım dedi ama çok zor oluyor valla geçmiyor günler artık

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
2 şubat canim

Bebek gelişimini tamamlasın diye 38 haftayı geçiriyor doktorlar

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Al benden o kadar benimde 36+6 günlük 2. çok zorlaniyorum benim ki normal ne zaman gelir belli değil birde bu yorgunluk bu dugusallaik üstüne de umursamaz bir es 😔

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalık olcak sezeryana alındığında şuan kaç haftadasın. Az kalmış sabret aşağı baskı yapıyor benimde özellikle kemiklerim sanki ikiye ayrılacak gibi oluyor bi gün altıma yapıvercem en sonunda 😀

K

Kizçem

Guest
Sorma bende 36+2 deyim ultrasonda bebis 1 haftada önden gidiyor iyice agirlastim asagi sürekli baskı yapiyor karnım iyice düştü aşağı oturamıyorum bile birde tekmeleri hep kaburgamda acıtıyor artık iyice doktorum 38. Haftada alırız dedi 8-9 Kasım gibi o zamana kadar sabredicez mecbur

Tüm sayfalar yüklendi.