Hamilemiyim Acaba?

• Konbuyu başlatan Meliha
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meliha tarafından oluşturulan Hamilemiyim Acaba? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 441 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilemiyim Acaba?
Konbuyu başlatan Meliha
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 melek annesiyim
M

Meliha

Guest
Benim adet döngüm normelde 34 ve 35 gün ve suan 4 gün gecikti normel yollarla korunuyoruz hamile olma sansım olabilirimi yeni evliyim bilim yok yardımcı olurmusunuz?

Tgba

Guest
rank
Yarin test alip yapna sansiniz varsa yapin bence olabilir bende korunurken hamile kaldim

Hatice _07

Kayıtlı Üye
rank
Benim adet döngüm normelde 34 ve 35 gün ve suan 4 gün gecikti normel yollarla korunuyoruz hamile olma sansım olabilirimi yeni evliyim bilim yok yardımcı olurmusunuz?
olabilir canım korunuyorsan ve bebek istiyorsan korunmayı durdurup doktora baş vur ve doktorun koruması altında sağlıklı sihatli Bi yavrun olsun inşallah canım benim

Hatice _07

Kayıtlı Üye
rank
bende korunuyodum ve doktora gittim doktor korunmayı iptal ettirdi şimdi bende 4 haftalık hamile olabilirim ama bilmiyorum daha gitmedim tam gunumu bekliyorum

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Eşiniz korkuyorsa o korunmaya pek güven olmaz öyle çok hamile kalan oldu bebek düşünüyorsanız yarın test yapın yada hastaneye gidebiliyorsanız gidip kan verin en iyisi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar