Hamilemiyim cevap kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bhjkodghhhu tarafından oluşturulan Hamilemiyim cevap kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,073 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilemiyim cevap kizlar
Konbuyu başlatan Bhjkodghhhu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Maviş

Bhjkodghhhu

Kayıtlı Üye
rank
1 gün önce pembe ve kahvemsi gibi lekelenmem oldu 11 ocakta regl oldum ve bitti. Ve bu adetimi erken gördüm şimdi ise halsizlik yorgunluk uyku hali sürekli ve mide bulantim var hamile olabilir miyim?

Hatice_19_21

Kayıtlı Üye
rank
1 gün önce pembe ve kahvemsi gibi lekelenmem oldu 11 ocakta regl oldum ve bitti. Ve bu adetimi erken gördüm şimdi ise halsizlik yorgunluk uyku hali sürekli ve mide bulantim var hamile olabilir miyim?
Slm benimde ilk hamileligimde oyle pembe bi lekelenme olmustu hamile oldugumu o an anlamıstım cunku duymustum defalarca o pembemsi akıntı buyuk ihtimal bebisin rahme yerlesme kanamasıymıs hayırlı olsun ins hamissındır🙏🤰

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Mrb bende aynı oyle olmustum ilk cocugumda 13.06.19 adet olmustum sonra 22.06.19 da pembemsı akıntım olmustu ve sonrakı ay adet olmadım inshallah rabbim herkese tattırsın bu duyguyu
Işte sen olmuşsun sonradan olmamışsın arkadaş olmuş olduğu günden bu güne daha 10 gün geçmiş oldu diyelim yada tuttu hayatta belli olmaz anca şubat ayında olmazsa test yapsa çıkar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar