Hamileyim grip oldum acil bakarmısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Esradincer26 tarafından oluşturulan Hamileyim grip oldum acil bakarmısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 175 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamileyim grip oldum acil bakarmısınız
Konbuyu başlatan Esradincer26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

Esradincer26

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 13 haftalık hamileyim ve gece burun tıkanıklığı ve üşümekten zor uyudum sabah uyandığımdada gerip nezle olduğumu farkettim ve şu an halsızlık burun göz akıntısı ve boğaz ağrısıyla beraber çok kötüyüm nane limon ballı süt içtim ama terlyemiyorumda ilaç içmeyede korkuyorum dün parol aldım ama sürekli almakta istemiyorum aranızda hamilelikte hasta olup ilaçsız atlatan varmı? Yardımınıza ihtiyacım var bu süreci nasıl atalatabilirim?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba 13 haftalık hamileyim ve gece burun tıkanıklığı ve üşümekten zor uyudum sabah uyandığımdada gerip nezle olduğumu farkettim ve şu an halsızlık burun göz akıntısı ve boğaz ağrısıyla beraber çok kötüyüm nane limon ballı süt içtim ama terlyemiyorumda ilaç içmeyede korkuyorum dün parol aldım ama sürekli almakta istemiyorum aranızda hamilelikte hasta olup ilaçsız atlatan varmı? Yardımınıza ihtiyacım var bu süreci nasıl atalatabilirim?
Öncelikle geçmiş olsun doktoruna sormadan sakın parol hariç ilaç içme gebelikte önerilmiyor doktor gözetimi dışında çünkü onun dışında sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez nane limon iç gece yatmadan ballı süt iç canım . Ihlamur kaybatıp içebilirsin ama 1 bardağı geçmesin günde rabbim tez zamanda şifa versin inşallah

Esradincer26

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle geçmiş olsun doktoruna sormadan sakın parol hariç ilaç içme gebelikte önerilmiyor doktor gözetimi dışında çünkü onun dışında sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez nane limon iç gece yatmadan ballı süt iç canım . Ihlamur kaybatıp içebilirsin ama 1 bardağı geçmesin günde rabbim tez zamanda şifa versin inşallah
Tamam parolu dahi tereddütlü içtim zaten teşekkür ederim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tamam parolu dahi tereddütlü içtim zaten teşekkür ederim
Parolı günde en fazla 3 kez alabilirsin canım o göre saatini sen ayarla birde bol limonlu yeşillik salatası ye evde maden suyu varsa onunla beraber bir tane sarımsak yut ben bu sana ilk yazdığımı ve şuan ki yazdığımı korona plduğum zaman yapmıştım hemşire arkadaşımız var burada @Zeynep23 o söylemişti 1 haftada kendime gelmiştim düşün

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Ben 3 gün once oldum Bu gün tam iyileşdim 3 sürdü qripim sizde kızılcık diyorlar sanırım onun reçeli ve ahududu reçeli ile çay içtim sürekli. limonlu çayda işe yarıyor hiç ilaç kullanmadım. Burun damlaları var hamileler için ve bebekler için onnan kullandım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar