Sorum var Hamileyim saç boyayabılır miyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde yasemin doğru tarafından oluşturulan Hamileyim saç boyayabılır miyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 571 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyim saç boyayabılır miyim
Konbuyu başlatan yasemin doğru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ekin in annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 14+4 günlük hamileyim
Saçlarım o kadar kötü oldu ki yada ben artık değişmek istediğim ıcın kendimi kötü hissediyor olabilirim 😄
Velhasıl saçımı kendım boyamak istiyorum bi zararı olur mu bebek için ve benım için
Canım ne kadar bazıları olur dese dw yada içinde kimyasal olmayan boya al desede ne yazık ki içinde kimyasal olmayan boya kalmadı ve doktorlar önermiyor. Boyayı

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Saçlarım o kadar kötü oldu ki yada ben artık değişmek istediğim ıcın kendimi kötü hissediyor olabilirim 😄
Velhasıl saçımı kendım boyamak istiyorum bi zararı olur mu bebek için ve benım için
Bende boya keratin felan yapmak çok istiyorum ama malesef olmaz diye biliyorum🙄 benim bir aydan az zamanım kaldı sağ salim doğsun inşallah bayatıcam 8 ay sebrettim birazda ederim bebeyimizin sağlığından önemli deyil demi?😃

yasemin doğru

Kayıtlı Üye
rank
Bende boya keratin felan yapmak çok istiyorum ama malesef olmaz diye biliyorum🙄 benim bir aydan az zamanım kaldı sağ salim doğsun inşallah bayatıcam 8 ay sebrettim birazda ederim bebeyimizin sağlığından önemli deyil demi?😃
Öyle tabi de çok çabuk yaglanmaya basladı ve saç rengim siyah
Beyazlarım ortaya çıkmaya basladı
Dısarı cıkmak istediğim de hıcbısey yapasım gelmiyo
Tabıkı bebek daha onemlı ama 5 ay var daha nasıl geçer bilmem 😄

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Öyle tabi de çok çabuk yaglanmaya basladı ve saç rengim siyah
Beyazlarım ortaya çıkmaya basladı
Dısarı cıkmak istediğim de hıcbısey yapasım gelmiyo
Tabıkı bebek daha onemlı ama 5 ay var daha nasıl geçer bilmem 😄
Ben çok düzleşdirici kullanıyorum iyce yıprandı o yüzden kesim felanda istiyorum olmaz dedikleri için bekledim. bi bakıcaksın zaman geçmiş biraz sabırlı ol canım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum ben 2 hamileliğimde de asla boyamadim beyazlar artık artmaya başladı ama boyamayı tercih ettim açıkçası ama bitkisel boyalar var kimi doktor biktisel olmak kaydı ile boyanabilir diyo ama ben açıkçası cesaret edemedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar