Hamileyim sağlık ocağından neden çağırıyorlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ipekdilan123 tarafından oluşturulan Hamileyim sağlık ocağından neden çağırıyorlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 741 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyim sağlık ocağından neden çağırıyorlar
Konbuyu başlatan Ipekdilan123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defne

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun saglik ocağından arandım yarina gdecegm sanirim asi icin sadece asi vurulup mu gelecegm yoksa test veya başka bsey yapıyorlar mi?

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun saglik ocağından arandım yarina gdecegm sanirim asi icin sadece asi vurulup mu gelecegm yoksa test veya başka bsey yapıyorlar mi?
Gebelik takibi yapıyor onlarda canım. Özele mi gidiyorsun normalde? Hastahanede de yapilan testleri orda yaptirabiliyorsunuz. 20. Haftada tetenoz ilk dozu yapıyorlar. Bende gittim bugün yaptırdım. Kilona, tansiyona bakıyorlar. Kendi doktorun ne yapıyorsa onları sağlık ocağında yapıyor yani.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kan ve idrar tahlilleri ister aşını yapar kilo tansiyon takibini yapar aç karnına sabahtan git 9dan mı 10dan sonra mı ne tahlil yapılmıyor bi sonraki gün tekrar gitmek zorunda kalırsın

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik takibi yapıyor onlarda canım. Özele mi gidiyorsun normalde? Hastahanede de yapilan testleri orda yaptirabiliyorsunuz. 20. Haftada tetenoz ilk dozu yapıyorlar. Bende gittim bugün yaptırdım. Kilona, tansiyona bakıyorlar. Kendi doktorun ne yapıyorsa onları sağlık ocağında yapıyor yani.
Evet canm özele gidiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kan ve idrar tahlilleri ister aşını yapar kilo tansiyon takibini yapar aç karnına sabahtan git 9dan mı 10dan sonra mı ne tahlil yapılmıyor bi sonraki gün tekrar gitmek zorunda kalırsın
Teşekkürler canm oyle yaparim😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar