Hamileyim sigarayı bırakamıyorum yardım edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde pervinkubra8 tarafından oluşturulan Hamileyim sigarayı bırakamıyorum yardım edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,033 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyim sigarayı bırakamıyorum yardım edin
Konbuyu başlatan pervinkubra8
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

pervinkubra8

Kayıtlı Üye
rank
Ilk kızımda gunde 4 adet sigara iciyordum daha sonra bagimlisi oldum gunde 10 tane ye yakin iciyorm suanda 14 haftalik gebeyim birakmak istyorm allah kahretmesin bırakmıyorum lutfen yardim edin sigaradan uzak durmam icin ne yapmaliyim nasl tiksinebilirm

İlknur ayy

Kayıtlı Üye
rank
Kuzucum ben bıraktıysam herkes bırakır bir iki acıklı hikaye dinledim birisinin bebeği sigara yüzünden kalbi tıkanık doğmuş üç ay yaşayabilmiş. Bu bana yetti bile. Üstüne birisi sigara içerken ultrasonda bebeğine baktırmış ve bebeğinin yüzündeki o tiksinmeyi iğrenmeyi görmüş ya nasıl yapabilirim bunu karnımdaki günahsız yavruma. İçmemelisin . Ben bunu diye diye kendimi tiksindirdim.

pervinkubra8

Kayıtlı Üye
rank
Bu gunden itibaren kendimi kural koydum ve 5 yasinda olan kizim elimden sigrayi aldi ve cope atti bir daha icmiyeceksin dedi kardesimi öldürcen diyince kendimi kural koydum bundan sonra sınırlı icicem

İlknur ayy

Kayıtlı Üye
rank
Bu gunden itibaren kendimi kural koydum ve 5 yasinda olan kizim elimden sigrayi aldi ve cope atti bir daha icmiyeceksin dedi kardesimi öldürcen diyince kendimi kural koydum bundan sonra sınırlı icicem
Benim ilk koyduğum kural üç günde bir taneydi on gün böyle gittim . Sonra üç gün geçti baktım canım istemiyor. İçmiycem dedim diyiş o diyiş
6 yıllık bağımlıyım bu arada

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Ilk kızımda gunde 4 adet sigara iciyordum daha sonra bagimlisi oldum gunde 10 tane ye yakin iciyorm suanda 14 haftalik gebeyim birakmak istyorm allah kahretmesin bırakmıyorum lutfen yardim edin sigaradan uzak durmam icin ne yapmaliyim nasl tiksinebilirm
Rabbim yardımcın olsun canım sanada bebeğinede yazık sıgara bırakma hattı var onlara danışsan

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Normalde bende içiyorum ama hamile kalınca ve taa bebeğimi sütten kesinceye kadar içmiyorum hamile kalınca bebeğime kıyamıyorum yani tiksinme falan olmuyor sadece bebeğim zarar görmesin diye içmiyor um

NazlıMelis

Kayıtlı Üye
rank
Birakman lazim canim bunu once sen kendine kabul ettireceksin hersey kafada bitiyo bittiginde alma aklina geldigindr baska seylerle ugras bebegin ve senin icin en sagliklisi birakman

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğine vermiş olduğun zararı düşün canım onun ömründen nefesinden çaldığını düşün sen içinde bir can büyütüyorsun ama o senin yaptığın bir yanlış yüzünden zarar görüyor bunu yapmaya hakkın olup olmadığını düşün eminim bırakacaksın Allah yardımcın olsun

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Nazlımelis kardeşimiz haklı sen kendin kafanda bitirmelisin eyer bebeğinin sağlığını düşünüyorsan kendine hakim ola bilmelisin eyer benim gibi biri kendine hakim ola biliyorsa kendini tuta biliyorsa bence sende ne kadar tiryaki olursan ol braka bilir sin söz konusu bebek olunca okadar acı çekiyoruz onları dünyaya getirene kadar ve ne zahmetle büyütüyoruz onları bi düşün sigara yüzünden Allah korusun ya sağlıklarında yada bedenlerin bi sorun olursa sebep ne sigara sence değermi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar