Sorum var Hamileyim sinir krizi gecirdim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kizilbrunette tarafından oluşturulan Hamileyim sinir krizi gecirdim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 485 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyim sinir krizi gecirdim
Konbuyu başlatan kizilbrunette
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

kizilbrunette

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 11 haftalık hamileyim bana gecmiste haksızlık yapan en çok eşime ve sevdiklerime aşırı kin tutuyorum içimde kin ve nefret var. Bu sabahta esimle kavga ettim bağırdım sinir krizi geçirdim. Normal de agresif biriydim ama asla bu kadar değildim kendime hakim olamıyorum. Bunun bebeğime bir zararı olur mu ? Korkuyorum

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 11 haftalık hamileyim bana gecmiste haksızlık yapan en çok eşime ve sevdiklerime aşırı kin tutuyorum içimde kin ve nefret var. Bu sabahta esimle kavga ettim bağırdım sinir krizi geçirdim. Normal de agresif biriydim ama asla bu kadar değildim kendime hakim olamıyorum. Bunun bebeğime bir zararı olur mu ? Korkuyorum
Canm ilk gebelik mi anlamadım isteyerek mi hamile kaldın yoksa?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba canım gebelikte artan östrojen hormonunundan kaynaklı bu tür duygu değişiklikleri oluyor maalesef ama sen yine de dikkat et çok sıkıntı stres yapmamaya çalış bebeğin de hisseder senin ve bebeğin sağlığı için takma böyle şeyleri

kizilbrunette

Kayıtlı Üye
rank
Çok tsk ederim çok zor kendimi kontrol etmek umarım başarılı olurum 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm ilk gebelik mi anlamadım isteyerek mi hamile kaldın yoksa?
İlk gebeliğim de bu gebeligimde plansizdi İlk bebeğimi 2 haftalikken kaybettim maalesef 💔 suanki gebeliğim 2. InsAllah sağ salim kavuşuruz 🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok tsk ederim çok zor kendimi kontrol etmek umarım başarılı olurum 🙏

İlk gebeliğim de bu gebeligimde plansizdi İlk bebeğimi 2 haftalikken kaybettim maalesef 💔 suanki gebeliğim 2. InsAllah sağ salim kavuşuruz 🙏
Anlıyorum seni insan gerçekten duygularını kontrol edemiyor ama sonrasında pişman oluyor çünkü bebekler gerçekten hissediyor

erica

Kayıtlı Üye
rank
Sinir stres çok önemli elinde. Olabildiğince sakin ve mutlu olmaya çalış ben 1gebeligimde eşimden nefret ediyordum adamın bir kelimedi beni çıldırtıyordu ağlıyordum tahammülüm yoktu şimdi kızımda öyle tahamul yok sınırlı agradif hamilelikte hangi duygudaydan bebekte o fuygulari alıyor senden mutlu olmaya calis

Kuzum kendine dikat et ki. Tutma kin insanı mahfeder bunu unutma onlara kin tutarsın zararı kendine ve bebeğine verirsin bide eşin ne dese sinir olma üzülme he deyip geç hep mutlu ol hamileliğin tadını çıkart sadece kendini ve bebeğini düşün tatlım rabbim sağlıkla kucağına alırsın canim🤲

kizilbrunette

Kayıtlı Üye
rank
Sinir stres çok önemli elinde. Olabildiğince sakin ve mutlu olmaya çalış ben 1gebeligimde eşimden nefret ediyordum adamın bir kelimedi beni çıldırtıyordu ağlıyordum tahammülüm yoktu şimdi kızımda öyle tahamul yok sınırlı agradif hamilelikte hangi duygudaydan bebekte o fuygulari alıyor senden mutlu olmaya calis
Bende aynen böyleyim normal de nefret duygusu olmayan biriydim nasıl böyle kindar nefret dolu oldum anlayamıyorum. Bazen diyorum ki, acaba bebeğimin karekterimi bana yansıyor.. garip bir durum ama daha dikkatli olucam. Çok tsk ederim

Kuzum kendine dikat et ki. Tutma kin insanı mahfeder bunu unutma onlara kin tutarsın zararı kendine ve bebeğine verirsin bide eşin ne dese sinir olma üzülme he deyip geç hep mutlu ol hamileliğin tadını çıkart sadece kendini ve bebeğini düşün tatlım rabbim sağlıkla kucağına alırsın canim🤲
InsAllah yapacagim bitanem çok tsk ederim Allah razı olsun amin 🤍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar