Sorum var Hamileyim sinir krizi gecirdim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kizilbrunette tarafından oluşturulan Hamileyim sinir krizi gecirdim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 671 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyim sinir krizi gecirdim
Konbuyu başlatan kizilbrunette
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

kizilbrunette

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 11 haftalık hamileyim bana gecmiste haksızlık yapan en çok eşime ve sevdiklerime aşırı kin tutuyorum içimde kin ve nefret var. Bu sabahta esimle kavga ettim bağırdım sinir krizi geçirdim. Normal de agresif biriydim ama asla bu kadar değildim kendime hakim olamıyorum. Bunun bebeğime bir zararı olur mu ? Korkuyorum

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynen böyleyim normal de nefret duygusu olmayan biriydim nasıl böyle kindar nefret dolu oldum anlayamıyorum. Bazen diyorum ki, acaba bebeğimin karekterimi bana yansıyor.. garip bir durum ama daha dikkatli olucam. Çok tsk ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

InsAllah yapacagim bitanem çok tsk ederim Allah razı olsun amin 🤍
Hormonlar karakteri değiştiriyor çok normal duygularını uçlarda yaşaman.Doğumdan sonra da bitmiyor emzirme bitene kadar da devam ediyor bu durum.Hamilelerin kullandığı antidepresanlar varmış damla şeklinde bana da doktorum söylemişti çok rahatsızsan yazdırabilirsin

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende aynen böyleyim normal de nefret duygusu olmayan biriydim nasıl böyle kindar nefret dolu oldum anlayamıyorum. Bazen diyorum ki, acaba bebeğimin karekterimi bana yansıyor.. garip bir durum ama daha dikkatli olucam. Çok tsk ederim

InsAllah yapacagim bitanem çok tsk ederim Allah razı olsun amin 🤍
Hormonlar yüzünden böylesin canım asla kötü düşünme . Şahsen ben ilk gebeliğimde aşırı duygusaldım her şeye ağlardım içime kapanmıştım ama kızımda tam bir canavar oldum 😂😂tahammül seviyesi sıfır oldu ufacık şeye bağırır kızar oldum düşün ama doğım ettikten sonra o asabiyet yda duygusallıkta doğum ile beraber gitti . Bebeğine odaklan kimseyi düşünme canım rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Çok tsk ederim çok zor kendimi kontrol etmek umarım başarılı olurum 🙏

İlk gebeliğim de bu gebeligimde plansizdi İlk bebeğimi 2 haftalikken kaybettim maalesef 💔 suanki gebeliğim 2. InsAllah sağ salim kavuşuruz 🙏
Yaa sağlıkla al kucağına canm inşallah rabbim bağışlasın sana inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.