HAMİLEYİM 🙈🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan HAMİLEYİM 🙈🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,009 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı HAMİLEYİM 🙈🤗
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı olsun canım 🤲 Allah güç kuvvet versin erkekler zor 🥰benimde üç erkek valla çok zorlanıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Adına çok sevindim canım bekliyomussun çünkü 🥰Allah sağ salim bı şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️🤲
Amin kuzum amin rabbim yardimcim olsun inşallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🥰

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bana bak kız merve 😂😂bende kendimden şüphe eder oldum bu aralar ilginç eşim gebelik testi alacak pazartesi günü 😂😂.

Benden ne istiyorsunuz yaa benim oğlum daha 1 yaşında bile değil 😂😂
Aysenurum korkma korkma bende 6 ay olmadım supheleniyordum kayınvalidem dedi bir kez âdet olmadan gebe kalmazsın 2 yıl olmasan da normal dedi için rahat olsun ama hamile kalsanda çok mutlu oluruz haniii🥰🥰🤩🤩🥳🥳🥳🤸💃💃

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum amin rabbim yardimcim olsun inşallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🥰
🤲🤲❤️

Aysenurum korkma korkma bende 6 ay olmadım supheleniyordum kayınvalidem dedi bir kez âdet olmadan gebe kalmazsın 2 yıl olmasan da normal dedi için rahat olsun ama hamile kalsanda çok mutlu oluruz haniii🥰🥰🤩🤩🥳🥳🥳🤸💃💃
AA öylemiymis gerçekten adet olunmadan olmuyomu gebelik bunu bilmiyodum o zaman keşke hiç adet olmasam😂😂

Son düzenleme:

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Hayırlı olsun canım 🤲 Allah güç kuvvet versin erkekler zor 🥰benimde üç erkek valla çok zorlanıyorum

Adına çok sevindim canım bekliyomussun çünkü 🥰Allah sağ salim bı şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️🤲
Amin canım çok sağol ❤️ ben istemiyor dum çünkü bebeğim daha küçük bana göre, 21 aylık şuan ve çok endişeliyim nasıl olucak nasıl baş edecem bilemiyorum ama bir yandan da Allah nasip ettiyse hayırlısı buymuş diyip razı olmak gerek

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım çok sağol ❤️ ben istemiyor dum çünkü bebeğim daha küçük bana göre, 21 aylık şuan ve çok endişeliyim nasıl olucak nasıl baş edecem bilemiyorum ama bir yandan da Allah nasip ettiyse hayırlısı buymuş diyip razı olmak gerek
Bişey olmaz ya Allah kolaylığını veriyo canım bı sekilde büyüyorlar 🥰sonrası güzel olacak inşallah öyle düşün 🥰ben ikinciye hamile kalınca oğlum daha 9aylikti bende istemiyodum ama oldu işte nasip ☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
10 ay olacak 6 gün sonra hala tık yok

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Son düzenleme:

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bişey olmaz ya Allah kolaylığını veriyo canım bı sekilde büyüyorlar 🥰sonrası güzel olacak inşallah öyle düşün 🥰ben ikinciye hamile kalınca oğlum daha 9aylikti bende istemiyodum ama oldu işte nasip ☺️
İnşallah canım, benimki annelik duyguları işte oğluma yetebilecek miyim, bebeğime yetişebilir miyim, oğlum bundan nasıl etkilenecek, bunlar beni endişelendiriyor, ama seninde dediğin gibi canım Allah gerçekten yardım ediyor, Allah büyük inşallah 🤲♥️

Tüm sayfalar yüklendi.