Hamileyken covid aşısı oldunuz mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selvi tarafından oluşturulan Hamileyken covid aşısı oldunuz mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 605 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyken covid aşısı oldunuz mu
Konbuyu başlatan Selvi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan seçilll

Selvi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 30+1 hamileyim. Ben aslinda doğumdan sonra aşı yaptırmak istiyorum. Ama şimdi okullar açılıyor ve velilerden de aşı karti isteyeceklermiş. Ilk defa ana okuluna başlayacak yaninda olmam lazım. E hafta da iki kez pcr olmaya gitsem devlet hastanesine orda virüsü kaparim valla çok kalabalık. Çok kararsız kaldım. Sizler aşı oldunuz mu olduysanız hangisini oldunuz

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 30+1 hamileyim. Ben aslinda doğumdan sonra aşı yaptırmak istiyorum. Ama şimdi okullar açılıyor ve velilerden de aşı karti isteyeceklermiş. Ilk defa ana okuluna başlayacak yaninda olmam lazım. E hafta da iki kez pcr olmaya gitsem devlet hastanesine orda virüsü kaparim valla çok kalabalık. Çok kararsız kaldım. Sizler aşı oldunuz mu olduysanız hangisini oldunuz
Ben doğum sonrası olcam ama hamilelerde de sinovac öneriliyor emin olmamakla beraber tabiki çünkü henüz gebeler üzerinde ki etkileri bilinmiyor bebek ileride nasıl olur ne gibi kalıntıları olur bilmiyorlar

Selvi

Kayıtlı Üye
rank
Sabah sağlık ocagina gittim kan vermek için. Gitmişken aşı olayını sordum. Ol veya olma diyemeyiz dedi. Evet aşı seni korur hatta bebekte bile antikor oluşturabilir dedi. Ama ilerde bebek için bir yan etksi olurmu bilemiyoruz. O yüzden karar sizin dedi. Bu sebepten aşı olmayi düşünmüyo

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla canim karar senin ol yada olma sana kalmis bişey ben oldum aşımı kendimi boşver de bebegimi evdeki 3 yavrumu düşünmek zorundayım bana bişey olursa ortada kalırlar bakan da olmaz ben 2 doz sinovac oldum doktor olamamda sakınca görmedi çok şükür elhamdulillah iki doz da da yan etki gormedim hastalık daha geçirmedim hiç ama bu olmayacağım anlamına da gelmez en azından hafif atlatirim olursamda çünkü çok korkuyorum haberlerde görüyorum covide yakalanipda annede bebekte vefat ediyo Allah korusun RABBIM kimseyi anasiz babasız evlatsiz bırakmasın insallah

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Off offf çok arada kaldık ya olmak istyorum ama bebeğe bi zararı olur mu diye korkuyorum ne yapacağımızı şaşırdık 😣

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
2 gün önce bende sinovac oldum benim de oglum okula başlayacak eşim işe gidiyor bulaşmamasınn bi garantisi yok markete vs cıkıyoruz Allah korusun aşı olmayanlar daha zor atlatıyor. Dogumuma az kalmıs olsaydı belkı olmazdım ama daha 22 haftalıgım. Doguma kadar 3 dozuda olmayı dusunuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar