hamileyken flex antibiyotik kullanan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AnneEbru tarafından oluşturulan hamileyken flex antibiyotik kullanan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,085 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı hamileyken flex antibiyotik kullanan var mı
Konbuyu başlatan AnneEbru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AnneEbru

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Idrar enfeksiyonu var bir kaç gün önce kanama oldu diye konu açmıştım yine size sormuştum ama doktor fitil yazmıştı başaramadım kullanamadım, sonra gittim antibiyotik yazdı ama tereddutteyim. Hic enfeksiyondan dolayi gebeyken antibiyotik kullanan oldu mu adi flex hapin bu arada.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Idrar enfeksiyonu var bir kaç gün önce kanama oldu diye konu açmıştım yine size sormuştum ama doktor fitil yazmıştı başaramadım kullanamadım, sonra gittim antibiyotik yazdı ama tereddutteyim. Hic enfeksiyondan dolayi gebeyken antibiyotik kullanan oldu mu adi flex hapin bu arada.
Doktorun hamile olduğunu biliyorsa ve ona göre verdi ise sıkıntı olmaz canıim benim fikrimce tabi daha tecrübeli anneler de yazar sana

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben kullandım canım hem antibiyotik tedavisi hemde fitil enzofen 2li fitil verdi dün gittim bide krem yazdi travazol bence kullan çünkü hamilelere Özel veriyor doktor

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Bende de cıktı canım geçen hafta tek kullanimlik toz antibiyotik verdi suya katip içtim 1 hafta etkisi sürüyormuş vücutta geçtimi bilmiyorum doktorun verdiyse vardır bildiği

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar