hamileyken Sac boyamak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan hamileyken Sac boyamak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,066 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı hamileyken Sac boyamak
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Sümeyyenur nur

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hamileyken sac boyamak bebeye zararlimi? Ya ben boyamak isdiyorum eşim zararlidir deye tuturub🥲

Bence yapma canim benim rofle yaptıracağım vazgeçtim... bibere ekleyince bile vucudum alerji oluyor içerdiği kimyasaldna dolayi... simdi kimyasal bir şeyi saçınıza değdiğini düşün... belki herkeste aynı oranda zarar vermez ama bebeğine bu seferlik zarar gitsin kimse gitmez doğumdan sonra yaparsın için daha olur sonucta hamilelik hassas bir dönem... orda kuaförde onu soluman bebeğine zarar verebilir.. boyayla geçmese bile... ufak tefek hasarlarda görülsün istemeyiz

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hamileyken sac boyamak bebeye zararlimi? Ya ben boyamak isdiyorum eşim zararlidir deye tuturub🥲
Benim doktor 30haftamda boyuyabilirsin dedi,ilk 3 ay önermiyoruz dedi beyazlarımı gorunce korktu heralde adam,arkadaşım her ay boyadı bebeği sağ sağlim doğdu , ama ben herşeye rağmen boyamadım bilmiyorum korkuyorum ,doğumdan sonra artk boyarım

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Canım sende durdun durdun hamileyken mi saç boyayacağın tuttu. Tabiki zararlı, hic mi arastirmadin. Sac boyasi normalde bile zararliyken kanser riski sebebiyle hamilelikte dusunuyorsun. Deri altina nufuz ediyor ve boyatirken o kokuyu kimyasali nefesinle cigerlerine kadar çekiyorsun.

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Canım sende durdun durdun hamileyken mi saç boyayacağın tuttu. Tabiki zararlı, hic mi arastirmadin. Sac boyasi normalde bile zararliyken kanser riski sebebiyle hamilelikte dusunuyorsun. Deri altina nufuz ediyor ve boyatirken o kokuyu kimyasali nefesinle cigerlerine kadar çekiyorsun.
Doğal boyalarda var araştırırsanız görürsünüz hamileyken boyayanlar çok var hamileyim derse ona göre kuaförlerde kimyasal içermeyen özel boyalarla boyuyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım doğal kimyasal içermeyen boyalar bar farmasinin de var hatta kuaföre gideceksen de şöyle hamileyim ona göre özel doğal boyalar var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar