Hamileyken sacinizi boyadiniz mi?

• Konbuyu başlatan Lyl
  • Toplam 36 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Hamileyken sacinizi boyadiniz mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,976 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyken sacinizi boyadiniz mi?
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz068283

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hamilelikte saçınızı boyadınız mi biraz arastirdim 10 haftadan sonra organik boyalarla boyanmasında bir sakınca yoktur diyor doktor sizler ne dusunuyorsunuz bu konuda
Benim beyazım epey cok hatta artık baya da boyam aktı ama boyatmayu düşünmüyorum ya organık bakındım bi ama sonucta hepsi kutuda hepsinde bi kimyasal olur dıye boyatmycam dogumdan sonra hem kestirir hem boyatırım 5 6 aylık oldugumuzda 😁

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Hamile psikolojisi mi son ayların verdiği siskinlik kendimi beğenmemekte mi kendimde değişiklik yapmak istiyorum bu aralar en kolay değişiklikte sac gibi geliyor haklısınız hepinizde illaki kimyasal var zararlidir fikirleriniz yorumlariniz için teşekkür ediyorum kizlar 🌸

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hamilelikte saçınızı boyadınız mi biraz arastirdim 10 haftadan sonra organik boyalarla boyanmasında bir sakınca yoktur diyor doktor sizler ne dusunuyorsunuz bu konuda
Benimde beyazlar iyice kendini belli etti ya sorun degil acıkcası sıcakta hep saclarımı toplıycam doguma giderken de öyle olacak o yuzden boyatmayı düşünmüyorum hatta dogumdan sonra da kışa kadar düşünmüyorum ya bakalım 😅

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Ben 14 haftalıkken Dr ma danışarak boyadım(loreal exelans 6.11) kafada ,deride tahriş ,yanık,dikiş yoksa sakınca görmüyorlar.gecen hafta ombrede yaptırabilirsin sıkıntı yok dedi.

Sedefgüzel

Kayıtlı Üye
rank
Ben kuaförüm cnım 8. Ayımızdayız ilk 3 ay saç kökleri rahimle temas lı olduğu için boyamadım ama sonradında oryal de kullandım boya da ki kullanıyoruz hamleler de boya bide organik boya diye bişey yok evde kendin yaparsan bilemem ama dışarda satılan hiç bir boya organik diil dir içindeki kimyasal derecesi değişe biliyo ama kimyasallık aynı
Oriyalin sıkıntısı olmadı mı peki cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar