Hamileyken sigara icmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecem Görgülü tarafından oluşturulan Hamileyken sigara icmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,437 kez görüntülenmiş, 87 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileyken sigara icmek
Konbuyu başlatan Ecem Görgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Ecem Görgülü

Kayıtlı Üye
rank
Çok saçma bir konuşma ypmissin konuyu getirdiğin noktaya bk kimseyi yargılayıp yadirgayamazsin kimse keyfinden içip bile bile kndine canına evladına zarar vermez gerçekten bazen bazıları ne konuştuğunu bilmiyo

Çok saçma bir konuşma ypmissin konuyu getirdiğin noktaya bk kimseyi yargılayıp yadirgayamazsin kimse keyfinden içip bile bile kndine canına evladına zarar vermez gerçekten bazen bazıları ne konuştuğunu bilmiyor
Hemde nasil agzi olan konusuyor abca boş boş benim kadinligimla ne alakasi varsa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bende iciyodum ama ilk gunden biraktim yanimda icirtmiyorum bile dusun sadece sana muhtac ve en buyuk kotulugu sen yapiyosun bunu dusun yeter birakamiyorum diyeni anlayamiyorum kusura bakmayin bende cok iciyodum
Suan icmiyorum zaten ilk 3.5 ay içmedim sobra ufak bir stres yasadim ictim gene biraktim da iste bu. Sefer yemege yükleniyorum oda sıkıntı

G

Gizemre1907

Guest
Yaklasik 8 9 senedir sigara iciyorum 6 haftalik hamileyim icmemek icin o kadar zorlaniyorum ki gundde 2 3 gunde tutamiyorum kendimi içiyorum ama bir yandan da cok korkuyorum bisey olur mu diye bir bilginiz varmi bu konuda daha ilk muayeneye gitmedim doktora bu hafta gidicem düşük riski falan var yazıyor ama aranizda içmiş olan varmi biliyorum çok zararli ama kendimi cok zorluyorum
Ben 35 hafta 4 günlük oldum 6 haftalıkken günde 2 3 taneyi bir kaç kez içime cekerek attım hep en son doktor kontrolüne 2 gün kala biraktim içmedim hala içmiyorum inanılmaz zorlanıyorum nikotin aserir gibiyim.dogumuma sayılı günler kaldı tek isteğim sağlıkla çıkıp bı sigara içmek dışında başka bişi istemiorm umarım sende birakablrsn 🙏🙏🙏🙏 içerdeki minik için değer ❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bebiş nasıl bebiş 🥰🥰
Lanet sarılık ile uğraşıyoruz 🤦🏻‍♀️ uzamış sarılık testi normal çıktı emmesi iyi ,kilo alımı iyi , ama hala sarılık çıkıyor kafayı yicem artık tekrar hastaneye geldik yeniden sarılık değeri için kan aldılar sınıra yakın çıkmıyor sarılık ama yinede çıkıyor yüzü sarı yani belli oluyor psikolojim bozuldu çoöugu durnadan emziriyprum ama bana mısın demiyor

Tüm sayfalar yüklendi.