Sorum var Hamilikde qirip için ne yapmaliyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Hamilikde qirip için ne yapmaliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 393 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilikde qirip için ne yapmaliyim
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

özgel

Kayıtlı Üye
rank
ben mecbur kullandım antibiyotik. ama doktorum öksürük için ve boğazı biraz rahatlatmak için sirkeli ılık su söylemişti. ilaçsız pastil var onuda kullanmıştım.

Sona

Kayıtlı Üye
rank
QUOTE="özgel, post: 481174, member: 7796"]
ben mecbur kullandım antibiyotik. ama doktorum öksürük için ve boğazı biraz rahatlatmak için sirkeli ılık su söylemişti. ilaçsız pastil var onuda kullanmıştım.
[/QUOTE]
Denerim canm onuda 🥴

Atilla's mom 😍

Kayıtlı Üye
rank
Qızlar hasta olmuşum 33 haftalik hamileyim de ilaç falan kulanan oldumu gebelikde 🥴🤧
Rooibos mix təbii tərkibli poroşok var ondan iç, antibiotiksiz sormalardan sovur, dərman var mən içmişəm erqeferon günsə 3 dəfə, amma həkimim deyib. Sən öz həkiminlə məsləhətləş. Ən yaxşısı suyu bol iç, mümkünsə doguma hazırlaşırsan onsuz hərəkətdə ol😂🌺

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Parol dışında ilaç kullanmadım ıhlamur nane limon ballı limonlu su içebilirsin iyi gelir çok geçmiş olsun
Sağol canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rooibos mix təbii tərkibli poroşok var ondan iç, antibiotiksiz sormalardan sovur, dərman var mən içmişəm erqeferon günsə 3 dəfə, amma həkimim deyib. Sən öz həkiminlə məsləhətləş. Ən yaxşısı suyu bol iç, mümkünsə doguma hazırlaşırsan onsuz hərəkətdə ol😂🌺
He suyu çox iç deyiler çox hərəkət edə bilmiremki ay baci ayaqlarım zad sisisb

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar