Sorum var Hamisler bebek odasinda gardolap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Semiha gedik tarafından oluşturulan Hamisler bebek odasinda gardolap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 365 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamisler bebek odasinda gardolap
Konbuyu başlatan Semiha gedik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Semiha gedik

Kayıtlı Üye
rank
Hamisler bebek odasına gardolap nasıl tercih ettiniz aynalı mi olmalı aynasız mi sürgülumü kapakları kullanışlı tecrübeli anneler fikirleriniz önemli uzun yıllar kullansın kullanışlı olsun istiyorum o yüzden sadece bebek odası gb değil çocuk odası gb de olsun diye

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hamisler bebek odasına gardolap nasıl tercih ettiniz aynalı mi olmalı aynasız mi sürgülumü kapakları kullanışlı tecrübeli anneler fikirleriniz önemli uzun yıllar kullansın kullanışlı olsun istiyorum o yüzden sadece bebek odası gb değil çocuk odası gb de olsun diye
Canım benim yerim müsait diye iki kapılı altında çekmeceli dolap tercih ettim beşiği ile takım aldım kullanışlı elbiselerini asıyorum fazla bezleri bebeğimle ilgili olan fazla eşyaları da dolaba koyuyorum memnunum tercihimde yer sıkıntısı varsa sürgülü dolap daha kullanışlı oluyor ama aklında olsun

Semiha gedik

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim yerim müsait diye iki kapılı altında çekmeceli dolap tercih ettim beşiği ile takım aldım kullanışlı elbiselerini asıyorum fazla bezleri bebeğimle ilgili olan fazla eşyaları da dolaba koyuyorum memnunum tercihimde yer sıkıntısı varsa sürgülü dolap daha kullanışlı oluyor ama aklında olsun
Yer sıkıntımız yok oda büyük canım saolasin fikirlerin için bende sorguluyor oynar durur mu büyüdükçe diye tereddüt ettim bide

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum sürgülü dolap çabuk bozuluyor diyorlar o yüzden bende kapaklı tercih edeceğim ama yer açısından sürgülü daha iyi 🤦🏻‍♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yarı aynalı ve sürgülü daha kullanışlı diye düşünüyorum kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.