hamişler nerelisiniz bakalım tanışalım mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülperi tarafından oluşturulan hamişler nerelisiniz bakalım tanışalım mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,212 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı hamişler nerelisiniz bakalım tanışalım mı
Konbuyu başlatan Gülperi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülperi

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
BN Gaziantep liyim 22 yaşındayım 3 yaşında oğlum var 30 haftalık hamileyim 5 senedir evliyim 18 yaşında evlendim.
Merhaba canım ben Ankara'lıyım 39 yaşındayım iki kızım var biri 15 diğeri ise 5 buçuk yaşında üçüncü ye hamileyim 25 haftalık bu da kız olacak allahın izniyle 18 yıllık evliyim 23 yaşında evlendim çok memnun oldum Rabbim herkese sağlık sıhhat versin hayatta çocukları ile birlikte virüs belasından korusun bizleri 😉

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım ben Ankara'lıyım 39 yaşındayım iki kızım var biri 15 diğeri ise 5 buçuk yaşında üçüncü ye hamileyim 25 haftalık bu da kız olacak allahın izniyle 18 yıllık evliyim 23 yaşında evlendim çok memnun oldum Rabbim herkese sağlık sıhhat versin hayatta çocukları ile birlikte virüs belasından korusun bizleri 😉
Allah bağışlasın cnm Allam.kucagimiza almayı nasip eyl son insallh hepimizin şuanda çok güzel insallh biyerde kurtuluruz bu virüsten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslen Bulgaristan muhaciriyim dogma buyume Bursaliyim 6 yillik evliyim (bugun yil donumumuz hatta 🤭🤭) 2 aylik bebegim var . 18 yasimda evlendim. Memnun oldum ☺️
Bnde memnun oldum cnm Allah bağışlasın cnm

Son ana kadar değişmezse öyle canım planlar
Hadi bakalım hayırlısı

Bende memnun oldum canım amin cümlemizin evladını kendine bağışlasın rabbim 🙏 evet bende çok erken evlendim
Güzel ya bı yandan erken evlenmek en azından çocuklarımız bizle büyüyor ne guzel

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
BN Gaziantep liyim 22 yaşındayım 3 yaşında oğlum var 30 haftalık hamileyim 5 senedir evliyim 18 yaşında evlendim.
Ben Yildiz 20 yaşindayim 17 hafdalik hamileyim birinci gebeliyim 8 aydir evliyim 19 yaşimda evlendim Azeribaycanliyim🇦🇿Rusiyada eşimle birge yawayiram

E

Eda1234

Guest
Ben Eda Gaziantep' liym 24 yaşındayım ilk gebeliğim 8 haftalık hamileyim ☺️

Sha

Kayıtlı Üye
rank

Memnun oldum bende dıyarbakırlıyım 18 gelın geldım mersıne suan 32 yaşındayım ve 28 haftalık gebeyım

Hly

Kayıtlı Üye
rank
Selam canım bende çorumluyum. İstanbulda büyüdüm şuan karamanda ikamet ediyorum 36 yaşindayım 20 yaşında kızım var, rabbim nasip ederse ikinciye hamileyim😊

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar