Hamislikde sprite,fanta icen kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Elmen0099 tarafından oluşturulan Hamislikde sprite,fanta icen kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,502 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamislikde sprite,fanta icen kizlar
Konbuyu başlatan Elmen0099
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Salam canlar ben.demek olarki hamilelik boyutunda fanta ,gazoz falan cok ictim simdi 35haftaligim yine iciyorum .
Ama doktorada danismadim icersem ne gibi yan etgisi olur.
Sizler nasil ictinizmi ,ya bebekde daha fazla gaz falan yaptimi dogdukdan snra
Hiç içmedim kuzum 🤭🤭 o yüzden yapar mı yapmaz mı bilmiyorum

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Salam canlar ben.demek olarki hamilelik boyutunda fanta ,gazoz falan cok ictim simdi 35haftaligim yine iciyorum .
Mən😂kolada içmişəm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Valla kuzum bende içiyorum

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
dozu kaçmadığı sürece çimende sakınca yok tatlım ama doğduktan sonra gaz yaparmı bilmem ama bence yapmaz çünkü ilk gebeliğim de bende çok gazlı içecekler tüketirdim ve bebeğimde herhangi Bi gaz sorunu yaşanmadı cnm☺️

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben hiç içmedim gebe olduğumu öğrendikten sonra asitli içecekleri hemen bıraktım bide bizim bi akrabamız kola yüzünden erken dogum yaptı gaz sancı yapıp açılımı ni getirmişti yirmi gün erken dogum yaptı kuzum bence içmemelisin ama yine de senin düşüncen kuzum

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Men hamileleliymi başinan sonuna kimi fanta cola icdim heta aşiri cok gece yarsi bele kalkib jciyordum dr birsey olmaz diyordu kizimda saglikli bebek dogdu masallah hic qaz problemiz olmadi .

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Doktor bana bir bardaktan birşey olmaz fazlasını içme demişti ama doğum yaptıktan sonra sütten bebeğe geçer gaz olur diye 3 ay içmedim şimdi alışkanlık oldu 2. bardak icesim gelmiyor

Elmen0099

Kayıtlı Üye
rank
dozu kaçmadığı sürece çimende sakınca yok tatlım ama doğduktan sonra gaz yaparmı bilmem ama bence yapmaz çünkü ilk gebeliğim de bende çok gazlı içecekler tüketirdim ve bebeğimde herhangi Bi gaz sorunu yaşanmadı cn
Valla kuzum bende içiyorum
Bemde iciyorum ama bana dedilet snra cocuga qaz yapar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum ben hiç içmedim gebe olduğumu öğrendikten sonra asitli içecekleri hemen bıraktım bide bizim bi akrabamız kola yüzünden erken dogum yaptı gaz sancı yapıp açılımı ni getirmişti yirmi gün erken dogum yaptı kuzum bence içmemelisin ama yine de senin düşüncen kuzum
Can dogusa 20kala cocuk dogdu yani?
Sonlarda falan daha cok etki yapiyor yeqin.
Cocukda bir sorun oldimi 20gun normal inseAllah kuveze falan dusmemistir

Vala canım ben ilk oğlumda çok dikkat ettim hiç içmedim çok gazlı oldu 🤣 bu kızımda hep içtim buda gazlı oldu 🤣 şansa zaten bebekler hava yuttuklari için gaz olur sen her emzirmeden sonra yukardan çıkart gazını yukardan çıkınca bağırsakta sıkışıp çok sıkıştırmiyor kuzuları tecrübeyle sabit 🤣🤣
Can oyle bende oglumda icmiyodum ama gazi o kadarda cok olmadi .
Bu 2ci dogdukdan snra bakicam etgisi olmuşmu.
Siz omuza dayayaram sirtini masaj ederekmi diyosunuz gazini cikarmayi

Vala canım ben ilk oğlumda çok dikkat ettim hiç içmedim çok gazlı oldu 🤣 bu kızımda hep içtim buda gazlı oldu 🤣 şansa zaten bebekler hava yuttuklari için gaz olur sen her emzirmeden sonra yukardan çıkart gazını yukardan çıkınca bağırsakta sıkışıp çok sıkıştırmiyor kuzuları tecrübeyle sabit 🤣🤣
Can oyle bende oglumda icmiyodum ama gazi o kadarda cok olmadi .
Bu 2ci dogdukdan snra bakicam etgisi olmuşmu.
Siz omuza dayayaram sirtini masaj ederekmi diyosunuz gazini cikarmayi
Doktor bana bir bardaktan birşey olmaz fazlasını içme demişti ama doğum yaptıktan sonra sütten bebeğe geçer gaz olur diye 3 ay içmedim şimdi alışkanlık oldu 2. bardak icesim gelmiyor
Yok dogduktan snra olmaz onu biliyorum.Cunku sutle cabuk geciyor.Yine hamilelikde o kadar etgi yapmiyor yapsada tonusu artiriyor annede.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar