Hamislikde sprite,fanta icen kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Elmen0099 tarafından oluşturulan Hamislikde sprite,fanta icen kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,423 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamislikde sprite,fanta icen kizlar
Konbuyu başlatan Elmen0099
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Can dogusa 20kala cocuk dogdu yani?
Sonlarda falan daha cok etki yapiyor yeqin.
Cocukda bir sorun oldimi 20gun normal inseAllah kuveze falan dusmemistir

Can oyle bende oglumda icmiyodum ama gazi o kadarda cok olmadi .
Bu 2ci dogdukdan snra bakicam etgisi olmuşmu.
Siz omuza dayayaram sirtini masaj ederekmi diyosunuz gazini cikarmayi

Can oyle bende oglumda icmiyodum ama gazi o kadarda cok olmadi .
Bu 2ci dogdukdan snra bakicam etgisi olmuşmu.
Siz omuza dayayaram sirtini masaj ederekmi diyosunuz gazini cikarmayi

Yok dogduktan snra olmaz onu biliyorum.Cunku sutle cabuk geciyor.Yine hamilelikde o kadar etgi yapmiyor yapsada tonusu artiriyor annede.
Tabiki küvezde kaldı bir haftaya yakın bide sezeryana alındı acil sonra çıktı sarılık olmuştu tekrar alındı baya çektiler yani cnm bosver içme doğum yapana kadar kuzum

Elmen0099

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki küvezde kaldı bir haftaya yakın bide sezeryana alındı acil sonra çıktı sarılık olmuştu tekrar alındı baya çektiler yani cnm bosver içme doğum yapana kadar kuzum
Can biseyi anlauamadim cocuk sezeryana alindi cikti snra yine alindi .duzmu anladim.Neden oyle olmuski.
Hamilelik donemin bir problem varmiydiki benim oglum 34hafta 5gununde dogmuwdu sarilik olmiwsu ama 3,saat falan kuvezde kaldi 3gunun tamaminda ciktik hastaneden.
Sizde belki baska problem olmus cunku 37hafta ediyor sizin dogum 37haftada normal bisey olmamali

Birde sarilik yuzundenmi cocuk amaliyyata alinmis

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Can biseyi anlauamadim cocuk sezeryana alindi cikti snra yine alindi .duzmu anladim.Neden oyle olmuski.
Hamilelik donemin bir problem varmiydiki benim oglum 34hafta 5gununde dogmuwdu sarilik olmiwsu ama 3,saat falan kuvezde kaldi 3gunun tamaminda ciktik hastaneden.
Sizde belki baska problem olmus cunku 37hafta ediyor sizin dogum 37haftada normal bisey olmamali

Canım birinci səfər tez doğulub deyinən kuveze qoyublar sonra çıxandan sonra sarılığı olub təkrar indidə sarılığa görə qoyulub kuveze sarılığın tez doğulmağla əlaqəsi yoxdu sarılığ uşağ doğulandan sonra yaranan bir şeydi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Salam canlar ben.demek olarki hamilelik boyutunda fanta ,gazoz falan cok ictim simdi 35haftaligim yine iciyorum .
Ama doktorada danismadim icersem ne gibi yan etgisi olur.
Sizler nasil ictinizmi ,ya bebekde daha fazla gaz falan yaptimi dogdukdan snra
Canım bebeğe bi zararı olacağını düşünmüyorum ama sende mide yanması çok yapar birde fazlası şekeri yükselte bilir

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank

Cnm acil sezeryan la oldu bebis 37 den daha az yani doğumu kola başlattı bebis gelemeyince sezeryan oldu ve küvezde kaldı çıktı sonra tekrardan sarıliktan dolayı alındı kuzum uzun süre de kaldı yine

Elmen0099

Kayıtlı Üye
rank
C
Cnm acil sezeryan la oldu bebis 37 den daha az yani doğumu kola başlattı bebis gelemeyince sezeryan oldu ve küvezde kaldı çıktı sonra tekrardan sarıliktan dolayı alındı kuzum uzun süre de kaldı yine

Can Allah analo babali buyutsun inweAllah.
Sizin ve kocaniizn kan gruplari kac
1+la, 2+ oldukca sarilik agir geciyor diyo doktorlaf

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
C

Sağol kuzum eşimin kan grubu aRh+ benim de bRh- kuzum farklı yani

C

Yalniz cnm ben daha doğum yapmadım bu anlattığım kola yüzünden sorun yaşayan kuzenimin doğumu cnn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar