Hangisi daha iyi olur acaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Edda1 tarafından oluşturulan Hangisi daha iyi olur acaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 209 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Hangisi daha iyi olur acaba
Konbuyu başlatan Edda1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

Edda1

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba 24 haftalık hamileyim ve yavaş yavaş oğlum için alışverişe başladım :) otomatik ana kucağı ve babynest arasında kararsız kaldım i,, reflü yatağını alacağım o ayrı ama evde özellikle iş yaparken ya da anneme kayınvalideme gittiğimde yanımda taşımak için falan hangisi daha rahat ve kullanışlı olur?? Şu ekonomide ikisini de almak istemiyorum ilk hamileliğim ve tecrübesizim görüşlerinizi bekliyorum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba 24 haftalık hamileyim ve yavaş yavaş oğlum için alışverişe başladım :) otomatik ana kucağı ve babynest arasında kararsız kaldım i,, reflü yatağını alacağım o ayrı ama evde özellikle iş yaparken ya da anneme kayınvalideme gittiğimde yanımda taşımak için falan hangisi daha rahat ve kullanışlı olur?? Şu ekonomide ikisini de almak istemiyorum ilk hamileliğim ve tecrübesizim görüşlerinizi bekliyorum
Bence otomotik ana kucağı daha rahat olur teksen çok işe yarar sen iş filan yaparken rahatlık olur almadığıma en pişman olduğum şeydi 🤦‍♀️ Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Elektirikli daha çok işini görür hele bide Teksen bence elektirikli al ve reflu yatagida katlanıp çanta gibi olani var ondan al heryere al götür çanta gibi oluyo sağlıcakla kucağına almak nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.