Canlarım hangisi daha modern🤔😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Canlarım hangisi daha modern🤔😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,413 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarım hangisi daha modern🤔😍
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumun ismini melikşah yada bora düşünüyoruz anket yapalım 😂hangisi kulağa daha çekici hoş geliyor😍😍

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumun ismini melikşah yada bora düşünüyoruz anket yapalım 😂hangisi kulağa daha çekici hoş geliyor😍😍
Kendi fikrimi belirtiyorum 😂
Ben olsam bora koyardım bebek için melikşah çok ağır yada ön isim koyardım benim kocam tutturdu adı altay olsun diye 😂😂 bende uraz koydum önüne yedi düvel uraz diyoruz büyüdüğünde kendisi hangisini tercih ederse onu kullanır 😂 eğer melikşah ismi içine siniyorsa gğnümğz şartlarına uygun bir ön isim ekleyebilirsin mesela

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Hmm yok begümüm iki isim istemiyoruz bizde boraya daha yakiniz ama sizin fikirlerinizi de merak ettim🥰🥰🤗 bende bide şey var o çocuğun illa 30 yaşına geldiğinde 40 yaşına geldiğinde ismi çekici sexsi olsun istyorum😂😂ilerde kız arkadaşı olduğunda seslenirken ici erisin😂😂😂 şimdi düşününce melikşah çocukken güzel oluyor ama bi 30 a geldiğinde hafifletiyor gibi🤔
Kendi fikrimi belirtiyorum 😂
Ben olsam bora koyardım bebek için melikşah çok ağır yada ön isim koyardım benim kocam tutturdu adı altay olsun diye 😂😂 bende uraz koydum önüne yedi düvel uraz diyoruz büyüdüğünde kendisi hangisini tercih ederse onu kullanır 😂 eğer melikşah ismi içine siniyorsa gğnümğz şartlarına uygun bir ön isim ekleyebilirsin mesela

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hmm yok begümüm iki isim istemiyoruz bizde boraya daha yakiniz ama sizin fikirlerinizi de merak ettim🥰🥰🤗 bende bide şey var o çocuğun illa 30 yaşına geldiğinde 40 yaşına geldiğinde ismi çekici sexsi olsun istyorum😂😂ilerde kız arkadaşı olduğunda seslenirken ici erisin😂😂😂 şimdi düşününce melikşah çocukken güzel oluyor ama bi 30 a geldiğinde hafifletiyor gibi🤔
Allah seni senden fena kayanana olur gizem 🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ikı ısım koyma bence ben 2 ısım koydum yarısı adını yarısı oburunu diyor ya bora koy ya Melih 😄😄

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Hahahaha ya alemsin 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.