Sorum var Salam canlarım❣️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Salam canlarım❣️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 906 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Salam canlarım❣️
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Salam canlarım nasılsınız ne yapıyonuz? Ben çok kötüydüm hastanedeydim 4 gündür, kaza yaptım çok kan kaybetmiştim. Allaha bin şükür, bebeyim arabada diyildi. Ölüm ani bişey belkide kızımı hiç görmiycektim🥺 o yüzden bebeyinize iyice sarılın öpün koklayın ağlamaya izin vermeyin nolur😔

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Salam canlarım nasılsınız ne yapıyonuz? Ben çok kötüydüm hastanedeydim 4 gündür, kaza yaptım çok kan kaybetmiştim. Allaha bin şükür, bebeyim arabada diyildi. Ölüm ani bişey belkide kızımı hiç görmiycektim🥺 o yüzden bebeyinize iyice sarılın öpün koklayın ağlamaya izin vermeyin nolur😔
Çok geçmiş olsun cnm şuanda nasılsın ciddi birşeyin yoktur inşallah rabbim daha beterinden korusun insallahh

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun cnm şuanda nasılsın ciddi birşeyin yoktur inşallah rabbim daha beterinden korusun insallahh
Çok sağol canm kolumu bandaj la bağladılar iyiyim şimdi eve taburcu etdiler kızıma bakamıyom emziremiyom ağlıyom hep😪 4 gündür kızımda ağlıyo emmek istiyo mama yemek istemiyo ne yapa bilirim bilmiyom🥲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Nedense sana hiç inanasim gelmiyor her postun felaket dolu bir gün parmağım çıktı diyorsun yok çatlaktı kırıktı çıktı Bir gün birinin hediyeliğine çay döküyorsun bir gün diyorsun bebeğim ben ayağında bir şey çıktı patladı sıvı geldi bir gün diyorsun eşimin ablası aradığı kocası onu dövüyormuş ne yapayım Bir gün de diyorsun eşim yüksek sesle konuştu kızım korktu ne yapayım diyorsun yani dahası var bir sürü var da hepsi aklıma gelmiyor aklıma gelenleri söyledim benşimdi de çıktım geldim kaza yaptım diyorsun yani günah boynuma belki ben yanılıyor olabilirim ama nedense bana hiç samimi gelmiyor

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Nedense sana hiç inanasim gelmiyor her postun felaket dolu bir gün parmağım çıktı diyorsun yok çatlaktı kırıktı çıktı Bir gün birinin hediyeliğine çay döküyorsun bir gün diyorsun bebeğim ben ayağında bir şey çıktı patladı sıvı geldi bir gün diyorsun eşimin ablası aradığı kocası onu dövüyormuş ne yapayım Bir gün de diyorsun eşim yüksek sesle konuştu kızım korktu ne yapayım diyorsun yani dahası var bir sürü var da hepsi aklıma gelmiyor aklıma gelenleri söyledim benşimdi de çıktım geldim kaza yaptım diyorsun yani günah boynuma belki ben yanılıyor olabilirim ama nedense bana hiç samimi gelmiyor
Allah razı olsun inanmıyosan kendin bilirsin. Burda her kes soru cevap için burda kimise inandırmak için burda diyiller. Bende burda 4 gündür bebeyimi emziremiyom diyorum mamada kabul etmiyo diyom ne yapa bilirim diye sormak için post açtım kimese yalan borcum yok. Neyse ya Allahın adını verdim inanmazsan inanma canm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herkesin başına iş gelebilir hemde yolda orda burda gidense eyer.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allah razı olsun inanmıyosan kendin bilirsin. Burda her kes soru cevap için burda kimise inandırmak için burda diyiller. Bende burda 4 gündür bebeyimi emziremiyom diyorum mamada kabul etmiyo diyom ne yapa bilirim diye sormak için post açtım kimese yalan borcum yok. Neyse ya Allahın adını verdim inanmazsan inanma canm

Herkesin başına iş gelebilir hemde yolda orda burda gidense eyer.
👍

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Atamadık eşimde denedi yapamadı.
Eşin de mi ?? 🙄🤔🤔

Biz nasıl yapıyoruz peki

Biz nasıl yapıyoruz peki

Biz nasıl yapıyoruz peki