Canlarım hangisi daha modern🤔😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Canlarım hangisi daha modern🤔😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,410 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarım hangisi daha modern🤔😍
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Ebru2635

Kayıtlı Üye
rank
Yoksa siz de mi uyanış selcukludan esinlendiniz melikşah için 😂 biz hep kız diye düşünürken erkek ismi düşünmemiştik bile esime şakasına erkek olursa ne olacak ismi dedim o arada uyanış selcukluyu izliyorduk sencer olsun mu dedim eşim hemen atladı ben severim sencer ismini dedi ve erkek olduğunu öğrendik bir şakayla ismi sencer kaldı 😂😂 ama melikşah biraz daha ağır bence bora daha iyi

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim canm 🥰 kuzumun ismi şimdi samimi şirin gelirde ilerde delikanlı olucak annesi onuda düşün
Aynen canım katılıyorum sana 😇🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmmm 🤔🥰🙏🏻💝
Canım ben modern yerine eski isimleri daha çok beğeniyorum ama sen beğeniyorsan Bora daha iyi diğeri biraz zor

Hmmm 🤔🥰🙏🏻💝
Yoksa siz de mi uyanış selcukludan esinlendiniz melikşah için 😂 biz hep kız diye düşünürken erkek ismi düşünmemiştik bile esime şakasına erkek olursa ne olacak ismi dedim o arada uyanış selcukluyu izliyorduk sencer olsun mu dedim eşim hemen atladı ben severim sencer ismini dedi ve erkek olduğunu öğrendik bir şakayla ismi sencer kaldı 😂😂 ama melikşah biraz daha ağır bence bora daha iyi

Canım ben modern yerine eski isimleri daha çok beğeniyorum ama sen beğeniyorsan Bora daha iyi diğeri biraz zor
Yok kuzum izlemiyoruz onu 😂 anlamı çok hosumuza gitmişti hep büyük selçuklu hükümdarı olduğu için aslında kesin melikşah tı sonradan melik kısmı pek hoşuma gitmedi başka hep bunu istiyoduk aslında sonradan bora çok hosumuza gitti şuan %80 bora düşünüyoruz bakalım 😇

Benim fikrimde bora hem elit bi isim 😍
Demi canım 😍😍🥰🥰

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar