Hanımlar 3 aylık bebek annelleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Esra şentürk tarafından oluşturulan Hanımlar 3 aylık bebek annelleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,475 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar 3 aylık bebek annelleri
Konbuyu başlatan Esra şentürk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yeni anne Zelal

Esra şentürk

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Maşallah kuzum Benim oğlum da 3 aylık 6650 grm dı. 18 'in de 4 aylık olucak kac kilo oldu bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kilo alımı neden azaldı canım iki ayda 1 kilo almış
Zaten normalde de öyle canım bir zaman sonra kilo alımı yavaşlıyor doktor bana öyle dedi 1 yaşında iken 10 kilo olması lazımmış bebeklerin ideal kilosu mesela bnsim oğlum ilk 1.500 gram alırdı sonra 1.000 grama düştü şuan 2 aydır 850 gram alıyor aylık

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Zaten normalde de öyle canım bir zaman sonra kilo alımı yavaşlıyor doktor bana öyle dedi 1 yaşında iken 10 kilo olması lazımmış bebeklerin ideal kilosu mesela bnsim oğlum ilk 1.500 gram alırdı sonra 1.000 grama düştü şuan 2 aydır 850 gram alıyor aylık
Kiz benim oğlan 15 aylik 10 kilo🥺 biraz da hiperaktifiz ya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kiz benim oğlan 15 aylik 10 kilo🥺 biraz da hiperaktifiz ya
Olabilir canım çok hareketli bebekler kilo kolay alamıyor Kayra şuan 6 aylık 8 kiilo tam doktorumuz kilo wlisi yavaşlar dedi mesela ilk aylar 1500 alıyordu sonra 1 oldu sonra 850 grama düştü 2 aydır 850 gram alıyor her ay bakalım. Baya da hareketli bri çocuk 😂😂

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir canım çok hareketli bebekler kilo kolay alamıyor Kayra şuan 6 aylık 8 kiilo tam doktorumuz kilo wlisi yavaşlar dedi mesela ilk aylar 1500 alıyordu sonra 1 oldu sonra 850 grama düştü 2 aydır 850 gram alıyor her ay bakalım. Baya da hareketli bri çocuk 😂😂
Tombiş Kayram💞 manevi teyzesiyim onun ben

Tüm sayfalar yüklendi.