Hanımlar Acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Temmuz Anneleri kategorisinde £LisaM tarafından oluşturulan Hanımlar Acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 576 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Temmuz Anneleri
Konu Başlığı Hanımlar Acil
Konbuyu başlatan £LisaM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan £LisaM

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Şırınga barsa aslında onunla veemek daha mantıklı serçe parmağınj damağına yapıştır kenardan da sıkarsın canım . Sütün boşa gitmiş olmaz bebekte biberonla emmeye alışmaz
Yok normal biberon değil benim dediğim kaşık biberon, normal biberona alışmasın diye bunlar.Benim kız sarılık olduğunda bir hafta bununla mama verdik alışmasın biberona diye

Ekli dosyalar

• IMG_1615.png
    IMG_1615.png
    943.2 KB · Görüntüleme: 11

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok normal biberon değil benim dediğim kaşık biberon, normal biberona alışmasın diye bunlar.Benim kız sarılık olduğunda bir hafta bununla mama verdik alışmasın biberona diye
Buda mantıklı canım . Ayra da ben ilk yoğun bakım olsyında şırıngayla beslettirdim

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Buda mantıklı canım . Ayra da ben ilk yoğun bakım olsyında şırıngayla beslettirdim
Benim aldığım zaman 25-30₺ bir şeydi ebebekten almıştım daha Gökçe doğmadan, bu ilk aramaya yazıp attım baya pahalıymış şimdilerde hep bu fiyattaysa zaten şırınga daha iyi olur çünkü maksimum kaç ay kullanacaksın zaten süte de alışırsa hiç kullanmıyorsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim aldığım zaman 25-30₺ bir şeydi ebebekten almıştım daha Gökçe doğmadan, bu ilk aramaya yazıp attım baya pahalıymış şimdilerde hep bu fiyattaysa zaten şırınga daha iyi olur çünkü maksimum kaç ay kullanacaksın zaten süte de alışırsa hiç kullanmıyorsun
Aynen öyle canım eskiden ucuzdu da böyle şeyler şimdi ise 🤦🏻‍♀️

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar ben daha yeni 4. Gündür doğum yapmışım ilk iki gün hiç sütüm yoktu erken doğum olduğu için ama dün sabahtan beri bugün hala göğsüm taş gibi ne yaptıysam inmedi ne olur yardımcı olun patliycak sanki ne yapabilirim sizce
Ayy seni ne kadar iyi anlıyorum canım ilk oncelikle göğsünün ucu açıyor ise zeytin yağı sür bir müddet bekledikten sonra Sika sonra sağ ben elimle sagdim yapa yapa o ağrısı dindi çok kötü bir durum o ağrısı acısı oluyor çözümü ise sağmak ben sabunla yıkadım sıcak su ile yıkadım ne yaptıysam gelmedi en son elimle sagmayi denedim ve öyle rahatladım bu arada bebeğine mama veriyormusun
Hanımlar ben daha yeni 4. Gündür doğum yapmışım ilk iki gün hiç sütüm yoktu erken doğum olduğu için ama dün sabahtan beri bugün hala göğsüm taş gibi ne yaptıysam inmedi ne olur yardımcı olun patliycak sanki ne yapabilirim sizce

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Canm emzir bol bol bide duş alırken sabunla ovvala derler bizde

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçmiş olsun benimde ilk hafta öyle oldu taş gibi birde bebekler ufak sütü tam boşaltmıyor haliyle taş gibi oluyor benim birde iki koltuk altımda ve göğüslerimde bezeler oldu çok can yakiyor ama Ayşenur arkadaşımızin dediği gibi duşta kalma imkanın varsa sıcak su uygula birde masaj falan yap beze olmasın ben o gece ateslendim birde dikkat et kendine rabbim şifacin olsun

£LisaM

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçmiş olsun benimde ilk hafta öyle oldu taş gibi birde bebekler ufak sütü tam boşaltmıyor haliyle taş gibi oluyor benim birde iki koltuk altımda ve göğüslerimde bezeler oldu çok can yakiyor ama Ayşenur arkadaşımızin dediği gibi duşta kalma imkanın varsa sıcak su uygula birde masaj falan yap beze olmasın ben o gece ateslendim birde dikkat et kendine rabbim şifacin olsun
Bı beze oluşmus koltuk altımda biraz büyükçe aynn baya can yakıyor seninki nasıl geçti o bezen çok acı verici 🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy seni ne kadar iyi anlıyorum canım ilk oncelikle göğsünün ucu açıyor ise zeytin yağı sür bir müddet bekledikten sonra Sika sonra sağ ben elimle sagdim yapa yapa o ağrısı dindi çok kötü bir durum o ağrısı acısı oluyor çözümü ise sağmak ben sabunla yıkadım sıcak su ile yıkadım ne yaptıysam gelmedi en son elimle sagmayi denedim ve öyle rahatladım bu arada bebeğine mama veriyormusun
Veriyorm ama çok az bebek mememde doymuyor ki memeden gidiyor 5 10 dk sonra ağlıyor

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Bı beze oluşmus koltuk altımda biraz büyükçe aynn baya can yakıyor seninki nasıl geçti o bezen çok acı verici 🥺

Veriyorm ama çok az bebek mememde doymuyor ki memeden gidiyor 5 10 dk sonra ağlıyor
Ver canım vermezsen sarılık olabilir Allah korusun sütünü de muhakkak sağ aciyordur zeytin yağı iyi geliyor sagdikca rahatliyacaksin biberona alışır diye de korkma ben 2.5aylik olana kadar biberon verdim ara ara da emiyordu bazen kaşıkla veriyordum erken doğduğu için beni tutmuyordu sagip biberon ile veriyordum bana çok dediler sütün kesilir emmezse ben sagdığım her gün düzenli şükür bişey olmadı 3 aylık olunca kendi tutmaya emmeye başladı güçlü bir şekilde o zaman da gece uyumadan önce biberon veriyordum onun dışında vermiyordum 15aylik şuan hala da emziriyorum düşün

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Mastit olmuşsun canım ağrıdan kaynaklı beze oluyor. O yüzden stres yapma sakın . Bol bol emzir sen geçecek Allahım izni ilw

O ağlama sebebi mastit zamanı süt aşırı derecede fışkırır tarzda geliypr kuzum bebekte haliyle süt ani ve hızlı geldiği için sinir yapıyor o yüzden ağlar doymadığı için değil.

Tüm sayfalar yüklendi.