Sorum var Hanımlar bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde rumeysaadana tarafından oluşturulan Hanımlar bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 287 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar bakar mısınız
Konbuyu başlatan rumeysaadana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

rumeysaadana

Kayıtlı Üye
rank
35 haftalık hamileyim dün alt tarafimda baskı nedeniyle hastaneye gittim acile. Rahim ağzı yumusamasi var dedi 3. Gebeliğim olduğu içinde acilman var ama sancin yok dedi taburcu etti. Sabaha kadar kahve sarı pembe karışık lekelerim geldi. Tekrar şehir Hastanesi'ne gittim. Bu seferde açılma az ve sancı yok git sancini evde bekle dediler. Doğum olursa durdurmicaz dediler. Lekem hala devam ediyor. Var mı başına böyle birşey gelen?

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
35 haftalık hamileyim dün alt tarafimda baskı nedeniyle hastaneye gittim acile. Rahim ağzı yumusamasi var dedi 3. Gebeliğim olduğu içinde acilman var ama sancin yok dedi taburcu etti. Sabaha kadar kahve sarı pembe karışık lekelerim geldi. Tekrar şehir Hastanesi'ne gittim. Bu seferde açılma az ve sancı yok git sancini evde bekle dediler. Doğum olursa durdurmicaz dediler. Lekem hala devam ediyor. Var mı başına böyle birşey gelen?
Başıma gelmedi ama sanciyi evde çeksen iyi de aslında gözetim altında olmnda daha iyi sanki ya sağ salim kucağına alırsın inşallah 💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Alttan muayne edildin mi peki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eğer edildiysen akıntı tarzı kahve ve pembe leke ondan olmasıysa hastanede tedbir altında olman lazım o haftalarda bende öyleydim soktor kontrolünden sonra kanama dahi olurdu bende ama açılma ve sancı olmayınca gönderiyorlardı sadece rahim ağzında yumuşama vardı ve 1 cm kik açıklık . Her vajinal muayneden sonra 1 gün bıtunca Akıntı tarzı kanama olabilir bu normal bebeğin haraketini takip et . Kendini çok kasmaya başlarsa hastaneye git canım

rumeysaadana

Kayıtlı Üye
rank
Lekem azaldı ama hala geliyor. Sancı nst yok ama benim karnimda sertleşme var. Açılma muayenesi yapıyorlar fakat kaç cm olduğunu söylemiyorlar. Doktorum doğum başlarsa durdurmicaz dedi 2 erken doğum yaptım buda yüksek ihtimal erken diye bekliyoruz. 35+5 oldum bel ağrılarım var ufaktan başlayan sonuna kadar evde çekip gitmem lazım. Doktor öyle dedi. Ama işte ne olacak nasıl olacak kaç cm ne zaman tutacak Allah bilir. Rabbim hepimize kolay doğum nasip etsin inşallah

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
3. Gebelikte açılma daha çabuk oluyor keşke hastanede gözetim altında olsaydın sancın çoğalırsa hemen git

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar