Sorum var Hanimlar bebegin hareketlerini rahimde hissetmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevimmm37 tarafından oluşturulan Hanimlar bebegin hareketlerini rahimde hissetmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 604 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanimlar bebegin hareketlerini rahimde hissetmek
Konbuyu başlatan Sevimmm37
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevimmm37

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar 23 hafta 4 günlük hamileyim ozelliklede gece yatarken oluyor sürekli idrarim geliyor orda bir basınç var gibi rahime vuruyor baya hissediyorum bunun tehlikesi varmi böle olam varmi korkmaya başladım 😌bu arada ikinci gebeligim
Canım normalde son haftalarda oluyor böyle şeyler doktora danış bence

kelebektutulmasi

Kayıtlı Üye
rank
Bende 22 haftalık gebeyim bebisimin hareketlerini çok assagida hissediyorum doktorum bugün bebeğin ters durduğunu o yüzden hareketlerini assada hissettiğimi ve korkulcak bişey olmadığını söyledi canım içini ferah tut

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar 23 hafta 4 günlük hamileyim ozelliklede gece yatarken oluyor sürekli idrarim geliyor orda bir basınç var gibi rahime vuruyor baya hissediyorum bunun tehlikesi varmi böle olam varmi korkmaya başladım 😌bu arada ikinci gebeligim
Cnm o bende de oluyoduu ama şimdi 35 ,haftalihim öyle bişey kalamdii

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Haftamız aynı canım bende hissediyordum geçti ama bu durum doktora göründüğünden de bı sıkıntı yok dedi yani normal bişey korkma 🤗

Gamze🌸

Kayıtlı Üye
rank
Bir an mesajı kendim yazdım sandım aynı durumları yaşıyorum 28. haftadayım hatta dün acile gittim çünkü alt bölgem kopacak gibi ağrıyordu. İdrar yolu enfeksiyonu çıktı ve bebek başı aşağı dönmüş o yüzden sancı yapmaya başlamış yani doğum pozisyonunu almış ama ntsde sancı çıkmadı acilmamda olmamis o yuzdn dikket et deyip gnderdiler

Sevimmm37

Kayıtlı Üye
rank
Bir an mesajı kendim yazdım sandım aynı durumları yaşıyorum 28. haftadayım hatta dün acile gittim çünkü alt bölgem kopacak gibi ağrıyordu. İdrar yolu enfeksiyonu çıktı ve bebek başı aşağı dönmüş o yüzden sancı yapmaya başlamış yani doğum pozisyonunu almış ama ntsde sancı çıkmadı acilmamda olmamis o yuzdn dikket et deyip gnderdiler
Aynen cnm dikkat etmek gerkiyor ben Allah izin verirse 37 haftalik olucam hep öle oldu bugüne kadar cok şükür bisey olmadi ama bana rahatsızlık verdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar