Hanımlar bilginize ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Akif'in annesi tarafından oluşturulan Hanımlar bilginize ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,153 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar bilginize ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Akif'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Akif'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
16 haftalık hamileyim fakat bebek cinciyet göstermiyor. Yumuk bacakları kapalı pozisyonda oldugundan dr bilemedi. Bu durum cinsiyetle alakalı olabilir mi? Tahmininiz nedir? Ya da fikriniz bu konu hakkında 🤔

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
16 haftalık hamileyim fakat bebek cinciyet göstermiyor. Yumuk bacakları kapalı pozisyonda oldugundan dr bilemedi. Bu durum cinsiyetle alakalı olabilir mi? Tahmininiz nedir? Ya da fikriniz bu konu hakkında 🤔
Bnde 16 haftalık gebeyim bugün kontrole girdim yok gostermiyor bebeğin pozisyonundan kaynaklı bana tatlı ve vişne suyunu önerdiler bir daha ki sefere denicem belki gösterir

Akif'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kız gitmeden önce tatlı yada çikolata ye hemen bacağını açıyor ben denedim
Evet öyle yaptım devletteki dr beni korkuttu çocuğun pozisyonu ile ilgili bende ozele gittim emin olmak için giderken cikolata da yedim bu sefer gösterdi ve çok şükür devletteki drnin dedigi gibi ciddi bir durum yokmuş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnde 16 haftalık gebeyim bugün kontrole girdim yok gostermiyor bebeğin pozisyonundan kaynaklı bana tatlı ve vişne suyunu önerdiler bir daha ki sefere denicem belki gösterir
Aynen ben aynı gün yedim gösterdi bir dr gostermiyor dedi cikolata yedim diger dr gördü

Aynen ben aynı gün yedim gösterdi bir dr gostermiyor dedi cikolata yedim diger dr gördü

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Evet öyle yaptım devletteki dr beni korkuttu çocuğun pozisyonu ile ilgili bende ozele gittim emin olmak için giderken cikolata da yedim bu sefer gösterdi ve çok şükür devletteki drnin dedigi gibi ciddi bir durum yokmuş

Zaten vala özel çok iyi hele burda özelde bir doktor var Van Erciş'te muhteşem herşeyi çok iyi biliyor iki oğlumda yanına gittim bundada gidecem inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar