Hanımlar sinir oldum ya fikir verir misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayall tarafından oluşturulan Hanımlar sinir oldum ya fikir verir misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,974 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar sinir oldum ya fikir verir misiniz
Konbuyu başlatan Hayall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hayall

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merkezden 100 kilometre uzakliktayiz aldığım yatak odası takımından dün ben pufun üstünde otururken üstüm iki ayağı birden yamuldu verdi çevirip baktığımda ürün kumaş içinden kendini bırakmış garanti kapsamında en fazla 7 ay oldu biz aldık ilgili mağaza ürünü ya bizim getirmemizi yada gelseler dahi gidiş geliş yol masrafını karşılamamizi söylüyorlar saçmalığa bak tabi kabul etmedik eşim çok sabırlı konuştu ben olsam kavga ederdim yetkili mağaza ise kargoyla gordermemizi istedi sorun onlarda da cargo ücretini iade edip ürünü yapıp göndereceklerini küçük bişey değil ki veya cargo ne kadar düzgün iletir ki arayıp konuştuğumda ona yapacak bisiyimiz yok felan dio mağaza gelip almıyor die size cargo imkanı surduk cargo firmasıyla görüşün durumu iza edin felan yollayin biz neden uğraşıyoruz diyince başka yapacak yok diyorlsr ne yapim ben şimdi direk tüketici hakları ile görüşüp beklimmi yoksa cargoyla yollim mi saçmalığa bakar mısınız dahası ürünü siz yapın diyorlar kumaş altı marangoz çağıralım yaptıralım yok ya başka ben mi yanlisim bayanlar yaaaa
Ya kuzum valla eşin ne kadar sabırlı imiş benimki olsa idi mağazayı onların başına yıkardı
tabiki haklısın sen

Tüm sayfalar yüklendi.