Hanımlar sizlere bisy sormak istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Halitcan tarafından oluşturulan Hanımlar sizlere bisy sormak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,756 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hanımlar sizlere bisy sormak istiyorum
Konbuyu başlatan Halitcan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Ben 4+2de ilk öğrendiğimden beri duphaston vd progestoron u birlikte kullanıyorum 10 haftalik oldum 12 ye kdar kullandiracak. Bi sıkıntı yaşamadım hatta kese yerin cok iyi ama yine de önlem amacli ikisininde kullan dedi hala kullanıyorum
Canım gerçekten DUPHASTON ilacı düşüğü engelliyormu benim kafam çok karışık bak sende kulanmissin

RüvvvAylizAda

Kayıtlı Üye
rank
Canım gerçekten DUPHASTON ilacı düşüğü engelliyormu benim kafam çok karışık bak sende kulanmissin
Sağlıklı ilerliyor gebeligim gebeligim ikiz başlamış hatta ama biri gelişmemiş ona ragmen kanama yada değişik renkli akintim olmadi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıklı ilerliyor gebeligim gebeligim ikiz başlamış hatta ama biri gelişmemiş ona ragmen kanama yada değişik renkli akintim olmadi
Burda kullanan da vardir kullanmayanda kafanı bulandırma en iyisi kadın doğumcuya sormak.

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte Duphaston kullananlar, ilacın düşüğü engelleyip engellemediğini de sıklıkla sormaya devam etmektedir. Uzmanlar ise; gebeliği desteklediğini hamilelerde düşüğü engellemek amaçlı dünyada en çok kullanılan ilaç olduğunu her fırsatta belirtmeye devam etmektedirler. Bu nedenle düşük riskini engellemek amacıyla Duphaston ilacını doktor önerisiyle kullanmakta fayda vardır. Duphaston ilacı adet söktürücü ilaçlar arasında en etkili ürünlerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Kadınlar adet olamaması, gün içerisinde farklı sorunlarla karşılaşmasına neden olabiliyor. Bu nedenle yaşadığınız problemleri dikkate almanızda ve doktor kontrollerini ihmal etmemenizde fayda vardır.

Hormon dengeleyici olduğu hem adet düzensizliği hem menepoz hemde düşük riski için kullanılıyormuş araştırdım biraz canım

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte Duphaston kullananlar, ilacın düşüğü engelleyip engellemediğini de sıklıkla sormaya devam etmektedir. Uzmanlar ise; gebeliği desteklediğini hamilelerde düşüğü engellemek amaçlı dünyada en çok kullanılan ilaç olduğunu her fırsatta belirtmeye devam etmektedirler. Bu nedenle düşük riskini engellemek amacıyla Duphaston ilacını doktor önerisiyle kullanmakta fayda vardır. Duphaston ilacı adet söktürücü ilaçlar arasında en etkili ürünlerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Kadınlar adet olamaması, gün içerisinde farklı sorunlarla karşılaşmasına neden olabiliyor. Bu nedenle yaşadığınız problemleri dikkate almanızda ve doktor kontrollerini ihmal etmemenizde fayda vardır.

Hormon dengeleyici olduğu hem adet düzensizliği hem menepoz hemde düşük riski için kullanılıyormuş araştırdım biraz canım
Adet söktürücü ilaçların içinden en etkilisi diyo kız bu iki lafın ikisini bir söylüyo aman kafam karıştı 😄

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Adet söktürücü ilaçların içinden en etkilisi diyo kız bu iki lafın ikisini bir söylüyo aman kafam karıştı 😄
Düşük riski içinde kullanılıyormuş canım hormon dengeleyici olduğu için âdet düzensizliği menepoz ve düşük riski için kullanılıyor kafanda soru işareti var ise doktordan ilacı progestan hap ile değiştirmesini rica edebilirsin sağlık ocağı doktoru bile değiştirir pazartesi günü gidip sor istersen

İklim

Kayıtlı Üye
rank
En iyisi Dr git söyle de kullanmak istemiyom de içindeki yazı beni korkuttu progestan ilacı varmış ben onu araştırdım çoğu gebe düşük riski için onu kullaniyormus banada yazın hocam de en iyisi böle yada başka kadın dogumcuya anlat

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Ben 7 haftalık hamileyim ve düşük riskim var ondan dolayı doktor bana DUPHASTON adına bir ilaç verdi düşük önleyici diye ama adet söktürücü diye geçiyor ve ben korkuyorum biraz bu ilacı kullananlar varmı bana bilgi verebilir misiniz?
Bende kullandım cnm bi zararı yok , korkma

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Ben 7 haftalık hamileyim ve düşük riskim var ondan dolayı doktor bana DUPHASTON adına bir ilaç verdi düşük önleyici diye ama adet söktürücü diye geçiyor ve ben korkuyorum biraz bu ilacı kullananlar varmı bana bilgi verebilir misiniz?
Ben ilk oğlumda progrstan ve yağlı iğne vermişti bu ilacı duymadım

Dilek0034

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben araştırdım adet söktürücü olarak kullanılan bir ilaçmış düşükle alakalı bir ilaç olmadığını öğrendim bence kullanma yarın ilk fırsatta Başka doktora git 👋👋

Tüm sayfalar yüklendi.