Hanımlar yardımcı olur musunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde SBA- tarafından oluşturulan Hanımlar yardımcı olur musunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,010 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hanımlar yardımcı olur musunuz
Konbuyu başlatan SBA-
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SBA-

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar bebeğim 2 aylık ve emzik emmiyor ne yaptıysam alıştıramadım sürekli emmek istiyor karnı tok olduğu için kusuyor. Siz bebeklerinizi nasıl alıştırdınız neler yaptınız

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar bebeğim 2 aylık ve emzik emmiyor ne yaptıysam alıştıramadım sürekli emmek istiyor karnı tok olduğu için kusuyor. Siz bebeklerinizi nasıl alıştırdınız neler yaptınız
Fazlalıligini çıkartıyordur belki kusma dediğimiz beyaz peynirlememi ısrarcı ol karnı açken vermeyi dene belki o an alisirsa tutarsa memeden sonra da alışir tutar

Zehrao6

Kayıtlı Üye
rank
Philips avent in emzikleri var denediniz mi. Ben cocuklarimda onlari kullaniyorum diger emzikleri kabul etmediler ☺️ avent i genelde her çocuk aliyor.

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Bizim de ilk emzik emmedi emziği degştrdim aldı inşallah sizin bebeişte emziği alır
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Süt kusuyor emdiği gibi kapasiteyi aşıyor bazende süt kesiği gibi kusuyor
Cnm o tok olduğu için direk geri çıkarıyor

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Emzirmeye basladiktan sonra biraz dalar gibi olursa ona hissettirmeden memeyle emzigin yerini degistir.. emzigi vermedende uzerine sutunden akit..bi surede gogsunun yaninda tut iyice uykuya dalana kadar.. olay sadece sut ve emmekten ibaret degil anne kokusu ve guvenliligide cok onemli bir bebek icin..

Benimki de öyle canım 😄bı aç olunca emiyor bide ağlayınca emiyor susuyor.tok olunca uyuması için ağzına verince oguruyor kusacak gibi yapıyor bende emdiği kadar veriyorum canım valla benimki de 2 aylik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Philips avent in emzikleri var denediniz mi. Ben cocuklarimda onlari kullaniyorum diger emzikleri kabul etmediler ☺️ avent i genelde her çocuk aliyor.
Bende mam inkini kullanıyorum canım ama benimki de aynı yapıyor bence emzikle alakalı değil oysa ki doğar doğmaz hastanede vermiştim alışsın diye😅

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Evde 2 tane var wee baby aldım ucu küçük belki ağzına büyük geldi ondan alamadı diye ama aventi deneyeyim gerçekten çok zorlanıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.