Sorum var Hareket azlığı

• Konbuyu başlatan Zümre
  • Toplam 20 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zümre tarafından oluşturulan Hareket azlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 873 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hareket azlığı
Konbuyu başlatan Zümre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar 30+0 olduk bugün biraz hareketi az normaldede cok haraketli deyil az oynuyor popoma vuruyor normalmidir hareket azlığı
Normal canım artık yeri daralıyor haraketinsw azalma görülebilir ileri doğru da hsraket etse bile canının yanması söz konusu olabilir korkma normal bunlar sen sadece takip et canım😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Normal.olsunda bi az olsa ayri dert çok hareket olsa ayri dert hareket ediyor şükür az olunca endişelendim canim❤
Biliyorum canım çoğu anne korkuyor bu durumda zamanında benim de başıma geldi ama sonra çok güzel o az haraketler bile yeri geldi canımı yaktı 😂😂

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 30+0 olduk bugün biraz hareketi az normaldede cok haraketli deyil az oynuyor popoma vuruyor normalmidir hareket azlığı
Benimde oyleydi kuzum ,hareketi azalmıyor bence büyüyünce her hareketi daha fazla anlıyorsun.suqn 40 haftalik olduk her hareketi daha sert ve anlaşılır, ama az değil,

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bende 4 gözle bekliyorum canımı yakmasını bebegimin annelik böyle bişi herhal daha dünyaya gelmeden bukadar endişe dünyaya geldiği zaman nasıl olur bilemem artık
Valla dünyaya gelince gebelikte ki o endişe 2 ye3 e katlanıyor 😂😂 bizzat ornegiyim kuzum rabbime bin şükür bu güzel duyguyu tattırdı bana dilerim bütün kadınlara tattirir 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar