Sorum var Hareket

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şüküfe tarafından oluşturulan Hareket başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 701 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hareket
Konbuyu başlatan Şüküfe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şüküfe

Damla ipek

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim bebiş çok hareket ederdi dün ile bugün hiç hareket hissetmiyorum bu kadar ara veriyor olması normal mi
Cnm ayni sorun bndede oldu dün hareketleri değişti yani tekme atmiyo çok kimildayan bi oğluşumdu dün sadece sağ tarafta şişti sonra geçiş yaptı allahtan bu gün doktora gidicem 31+2 deyim ama insan korkuyor acaba kordona mı dolandı diye

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cnm ayni sorun bndede oldu dün hareketleri değişti yani tekme atmiyo çok kimildayan bi oğluşumdu dün sadece sağ tarafta şişti sonra geçiş yaptı allahtan bu gün doktora gidicem 31+2 deyim ama insan korkuyor acaba kordona mı dolandı diye
Zaten belirli bir zamandan sonra tekne atmayı bırakacaj. Kuzum sadece anı yer değiştirmesi vs olacak.

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Al benden de o kadar ben de yarın sabah gidicem bebişşi pıt pıt hissediyorum ama tekmesi kesildi bende seni 31 haftalığım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Naptin canım bebis hareket etdimi canim doktora gitdin mi
Yok canım malesef köye aileme ziyarete gelmiştim Eşim şehir dışındaydı şimdi geliyor ki gidelim sabah kontrol var bebili hissediyorum diye biraz için rahat ama yine korktum yarın randevu aldım

Yok canım malesef köye aileme ziyarete gelmiştim Eşim şehir dışındaydı şimdi geliyor ki gidelim sabah kontrol var bebili hissediyorum diye biraz için rahat ama yine korktum yarın randevu aldım
Zaten belirli bir zamandan sonra tekne atmayı bırakacaj. Kuzum sadece anı yer değiştirmesi vs olacak.
Şuan tam cinsel organım üzerinde hissediyorum pıt pıt diye daha yukarıdaydı

Şuan tam cinsel organım üzerinde hissediyorum pıt pıt diye daha yukarıdaydı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar