Sorum var Hareket

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Adıgüzel tarafından oluşturulan Hareket başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 412 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hareket
Konbuyu başlatan Adıgüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Hayirli gunler 19 haftalik hamileyim fakat bebegimin hareketlerini hissetmiyrm normalmi
Çok normal bende 18 haftalığım yeni hissettim, benim arkadaşım 24. Haftada hissetti hatta herkes "erkek bebek hemen hissedilir sen nasıl hissetmiyorsun" diyorlar çok bilmişler kızın psikolojisini bozdular, doktoru bazı annelerin karın içi geniş olur hemen hissedemez bazı annelerin dar olur erken hisseder stres yapıp çocuğu etkileme demişti. Ben hissettiğimdede anlamamıştım zaten, bağırsak hareketi sanmıştım sakince uzan seğirme gibi baloncuk gibi bişeyler oluyor gözlemle bakalım türk kahvesi iç hareketlendiriyor😊

M

Mocuzemm

Guest
Çok normal bende 18 haftalığım yeni hissettim, benim arkadaşım 24. Haftada hissetti hatta herkes "erkek bebek hemen hissedilir sen nasıl hissetmiyorsun" diyorlar çok bilmişler kızın psikolojisini bozdular, doktoru bazı annelerin karın içi geniş olur hemen hissedemez bazı annelerin dar olur erken hisseder stres yapıp çocuğu etkileme demişti. Ben hissettiğimdede anlamamıştım zaten, bağırsak hareketi sanmıştım sakince uzan seğirme gibi baloncuk gibi bişeyler oluyor gözlemle bakalım türk kahvesi iç hareketlendiriyor😊
Erkekde hemenmi hiss edilir ? Ben kizda duymusdum kiz haraketli oluyor diyorlar biz tarafta ) ben 16 hafta 2 gunluk hamileyim 1 defa hiss eddim 2-3 defa pik pik vurdu ama cok erken dediler nasil hiss etdim bilmiyorum ama gercekten hiss etdim

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Erkek gec hareket etmesi cinsiyetle alakasi varmi
Hani aradaki hurafeler varyâ onlardan bir tanesi, rkşi yersen kız olur gibi ben 2 haftada 3,5 kilo erik yedim benimki erkek mesela. Buda öyle erkek çocuğu güçlü olur hemen hareketini hissettirir diyorlar ama alakası yokmuş annenin karın içi yapısına bağlıymış

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Erkekde hemenmi hiss edilir ? Ben kizda duymusdum kiz haraketli oluyor diyorlar biz tarafta ) ben 16 hafta 2 gunluk hamileyim 1 defa hiss eddim 2-3 defa pik pik vurdu ama cok erken dediler nasil hiss etdim bilmiyorum ama gercekten hiss etdim
Bunlar tamamen hurafe canım ben oğlumu 16. Haftada kızımı ise 20. Haftada hissettim oğlum da komple erik , limon yedim kızımde ise hep tatlı yani anlayacağın kişiden kişiye değişir bu durumlar geçmişte büyüklerimizin uydurduğu bir takım hurafeler işte

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank

Bunlar tamamen hurafe canım ben oğlumu 16. Haftada kızımı ise 20. Haftada hissettim oğlum da komple erik , limon yedim kızımde ise hep tatlı yani anlayacağın kişiden kişiye değişir bu durumlar geçmişte büyüklerimizin uydurduğu bir takım hurafeler işte
Aynen öyle hurafe, kişinin bünyesiyle, vücut yapısıyla alakalı. En güzeli bebeğine odaklanmak ve her anın tadını çıkarmak gerçekten. Hareketlerini erkenden hissetmek istemek çok normal ama önemli olan onun sağlığı😊

Tüm sayfalar yüklendi.